אל על ו-AIR SERBIA חתמו על הסכם קוד שייר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
טקס החתימה בין החברות נערך בטרקלין אל על בהשתתפות מנכ"ל אל על דוד מימון ודאנה קונדיץ' מנכ"ל אייר סרביה. אייר סרביה תפעיל בלו"ז קיץ 2016 5 טיסות בשבוע מתל אביב

טקס החתימה על הסכם קוד שייר, בין חברת אל על וחברת התעופה AIR SERBIA  נערך היום (3.4) בטרקלין אל על בהשתתפות מנכ”ל אל על דוד מימון ודאנה קונדיץ’ מנכ”ל אייר סרביה.

בכפוף לאישור הרשויות, עם אישור הסכם הקוד שייר בין שתי חברות התעופה, יוכלו נוסעי אל על לטוס במספר טיסה של החברה מישראל לבלגרד.

אייר סרביה תפעיל  בלו”ז קיץ 2016 5 טיסות בשבוע מתל אביב, 3 מהן בבוקר ו-2 אחרי הצהריים ומבלגרד 3 טיסות בחצות ו-2 טיסות בבוקר.

דוד מימון מנכ”ל אל על: “אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם אייר סרביה. ההסכם פותח בפני הנוסע  הישראלי והסרבי אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות באירופה ומשקף את אסטרטגיית אל על – לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל.”

Dane Kondić מנכ”ל אייר סרביה: ” הסכמי הקוד שייר הם חלק מרכזי באסטרטגית הצמיחה של אייר סרביה ואנו שמחים לחתום על ההסכם ועל שיתוף הפעולה העתידי עם אל על. תל אביב מהווה יעד חשוב עבור אייר סרביה ושיתוף הפעולה הזה יחזק את הקשרים העסקיים של החברה בישראל, מדינה שלה קשרים תרבותיים ועסקיים רבים עם סרביה ונשמח לארח את נוסעי אל על בטיסותינו מבלגרד ויעדי ההמשך”.

אייר סרביה מיוצגת בישראל ע”י חברת אופן סקיי.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.