אל על לבורסה: בידוד לכל השבים מחו”ל – השפעה מהותית לרעה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אל על מדווחת לבורסה בת"א כי להחלטה לחייב בבידוד את כל השבים מחו"ל לישראל צפויה להיות השפעה מהותית לרעה על פעילות החברה. עם זאת, טוענת אל על, כי בשלב זה אין ביכולתה להעריך את היקף ההשפעה
צילום: יחצ אל על
צילום: יחצ אל על

אל על מדווחת הבוקר (ד’) לבורסה לניירות ערך בת”א כי להחלטה לחייב בבידוד גורף את כל השבים ארצה מחו”ל, צפויה להיות השפעה מהותית לרעה על פעילות החברה. עם זאת, טוענת אל על כי בשלב זה אין ביכולתה להעריך את היקף ההשפעה.

עוד מדווחת אל על לבורסה כי היא מתכננת, בשלב זה, להמשיך ולבצע שינויים והתאמות תפעוליות ומסחריות בפעילותה וברשת הנתיבים בהתאם לביקוש לטיסות ותוך התחשבות, בין היתר, בשמירה על קשר אווירי לישראל וממנה ביחס להובלת נוסעים ומטען, ובמתן פתרונות ללקוחות החברה במידת האפשר. הערכת החברה היא כי השינויים האמורים יכללו ביטול טיסות רבות ביחס ללוח הטיסות המתוכנן.

“מטבע הדברים, מדובר באירוע משתנה אשר אינו בשליטת החברה וגורמים כגון המשך התפשטות הנגיף או עצירתו, החלטות של מדינות ורשויות רלוונטיות בארץ ובעולם להפסיק או לחדש טיסות ליעדים שונים או לקבוע הנחיות ביחס ליעדים שונים או שינויים בביקוש, עשויים להשפיע על החברה בהתאם. הערכות החברה בדבר ההשלכות האפשרויות של נגיף ‘קורונה’ מהוות מידע צופה פני עתיד, כהגדרתו בחוק ניירות ערך, התשכ”ח-1968. מידע זה מבוסס, בין היתר, על הערכות ואומדנים של החברה נכון למועד דיווח זה ומתבסס על הפרסומים בארץ ובעולם בנושא זה והנחיות הרשויות הרלוונטיות, הן לחברות תעופה, ובכללן החברה, והן לציבור הנוסעים ואשר התממשותם אינה וודאית ואינה בשליטת החברה”, לשון דיווחה לבורסה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “אל על לבורסה: בידוד לכל השבים מחו”ל – השפעה מהותית לרעה”

  1. ארחה גולדה זהבה

    אפשר לעשות בדיקה בשדה להיכנס וכן לצאת הגיע הזמן שייזמו ויעשו אכן

  2. אפסים

    רוב אזרחי המדינה בריאים לחלוטין ובלי שום תסמינים ולמרות זאת ממשיכים לכלוא אותנו פה כי הממשלה אימפוטנטית ומה שעושים בחו”ל(בדיקות מהירות בשדה התעופה עם תוצאות מהירות) לא מסוגלים להרים פה. תבטלו את חובת הבידוד בחזור זה מיותר לחלוטין ומזיק.בחום הזה במילא שום וירוס לא שורד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה