אל על "מסתערת" על תאילנד: 11 טיסות שבועיות במטוסי הדרימליינר

המטוסי החדשים ישולבו בטיסות לבנגקוק, במקביל למטוסי הבואינג 777 הפועלים בקו. תדירות הטיסות תגדל ל-2 ביום. מיקי שטרסבורגר: "במהלך חודשי החורף, ישולבו מטוסי הדרימליינר גם בטיסות לבייג'ין". מה יהיו המחירים לבנגקוק?

צילום: יוחאי מוסאי

אל על משדרגת את צי המטוסים וחוויית הטיסה לתאילנד. מטוסי הדרימליינר 787 ישולבו מעתה בטיסות הישירות לבנגקוק, ויפעלו במקביל למטוסי הבואינג 777 של החברה הפועלים כבר בקו.

בנוסף, לוח זמני הטיסות יהיה רחב יותר, כאשר תדירות הטיסות תגדל ל-2 טיסות ביום ועד ל-11 טיסות בשבוע. מטוסי הדרימליינר לבנגקוק יציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "כחלק ממהלך אסטרטגי של החברה להוצאת מטוסים ותיקים משירות והחלפתם במטוסים חדשים ומתקדמים, אנו שמחים להודיע על שדרוג חוויית הטיסה של לקוחות החברה ליעדי המזרח הרחוק, באמצעות שילוב מטוסי הדרימליינר החדשים בטיסות לבנגקוק, לצד העלאת תדירות הטיסות השבועיות. במהלך חודשי החורף, ישולבו מטוסי הדרימליינר 787 גם בטיסות הישירות לבייג'ין".

מחירי כרטיס טיסה לבנגקוק (הלוך ושוב):

מחלקת תיירים – כרטיס החל מ-684$.
מחלקת פרימיום (בדרימליינר) – החל מ- 1499$
מחלקת עסקים – החל מ-2199$

כזכור, בתחילת החודש התקיימה הטיסה האחרונה של מטוס ה-747 בשירות מסחרי באל על, מרומא לתל אביב. בכך, נסגר צי הג'מבו הוותיק שמטוסיו על דגמיו הרבים שירתו את החברה במשך 48 שנים.

בנקוק. צילום: 123rf

נושאים שמוזכרים בידיעה