אל על מציגה: מחוברים באוויר

החל מיום א' הקרוב (15.7), תציע שירות אינטרנט אלחוטי לנוסעים הטסים לאירופה. השירות יוצע בשלב ראשון ב-15 ממטוסי החברה כולל 5 מטוסי הדרימליינר החדשים של החברה. נמרוד בורוביץ: "המוצר הטוב ביותר לטסים מישראל בתחום שירות ה WiFi במטוסים"

גונן אוסישקין בהשקת מערכת EL AL WiFi

אל על משיקה את מערכת EL AL WiFi – שירות אינטרנט אלחוטי במטוסי החברה.

החברה מסיימת בימים אלו את שלב הפיילוט בטיסות לאירופה עם הטמעת מערכת ה- Wifi, בשלב ראשון, על 15 ממטוסי החברה – כל מטוסי הדרימליינר של החברה שהגיעו עד כה (5) וכל צי מטוסי בואינג 737-900 (8) וב-2 מטוסי בואינג 737-800.

מערכת הWiFi החדשה של אל על תאפשר לנוסעים המשתמשים בסמארטפונים, טאבלטים או מחשבים ניידים גלישה באתרים, התחברות לדואר אלקטרוני, שימוש באפליקציות, רשתות חברתיות, האזנה למוסיקה וצפייה בסרטים במהלך הטיסה.

החל מיום א', 15 ביולי, תציע אל על את שירות ה- WiFi לטסים לאירופה במטוסים בהם פועל השירות ב-3 חבילות גלישה אשר אינן מוגבלות בזמן או בנפח גלישה ומוצעות למשך כל הטיסה.

החבילות שיוצעו לנוסעים:

Basic – לבעלי סמארטפון וטאבלט הכוללת: הודעות מידיות כדוגמת WhatsApp, גישה לדואר אלקטרוני וגלישה לאתרי חינם של אל על.

החבילה הינה חינם לתקופת ההשקה עד לתאריך 31.10.2018 ולאחר מכן 3.99 דולר.

 Social – לבעלי סמארטפון וטאבלט הכוללת: הודעות מידיות כדוגמת WhatsApp, גישה לדואר אלקטרוני, גלישה חופשית באתרים ואפליקציות וצפייה בסרטונים קצרים של עד 3 דקות. עלות החבילה לנוסע לקטע טיסה הינה 9.99 דולר או במבצע לתקופת ההשקה – 30 נקודות מועדון הנוסע המתמיד או 20 נקודות למחזיקי FLYCARD.

Business – לבעלי סמארטפון, טאבלט ומחשב נייד הכוללת: הודעות מידיות כדוגמת WhatsApp, גישה לדואר אלקטרוני, גלישה חופשית באתרים ואפליקציות וצפייה בסרטים, האזנה למוסיקה וחיבור ל-VPN. עלות החבילה לנוסע לקטע טיסה הינה 19.99 דולר או במבצע לתקופת ההשקה –  60 נקודות מועדון הנוסע המתמיד או 40 נקודות למחזיקי FLYCARD.

בשלב הראשון לא יגבה תשלום עבור השימוש בשירות בטיסות לצפון אמריקה במטוסי הדרימליינר. שירות האינטרנט לצפון אמריקה יהיה בפיילוט ויוצע בחינם עד הרבעון הרביעי של שנת 2018.

נמרוד בורוביץ, ראש אגף אסטרטגיה ופיתוח עיסקי סיפר על השירות החדש: "הנוסע הישראלי מעוניין להמשיך ולהיות מעודכן ומחובר בזמן אמת גם בהיותו באוויר ועל כן השקענו בפיתוח המוצר המתקדם ביותר בעולם התעופה במטרה לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי לקוחותינו".

בורוביץ, ציין כי השקת האינטרנט במטוסים היתה לאחר תהליך פיתוח ארוך וממושך והוסיף: "אנו גאים להציע כיום את המוצר הטוב ביותר לטסים מישראל בתחום שירות ה WiFi במטוסים. אל על השקיעה משאבים רבים במטרה לספק ללקוחותיה את מוצר הדגל של ענף התעופה – מערכת ה- WiFi חדשה שתאפשר לנוסעים גלישה באתרים, התחברות לדואר אלקטרוני, שימוש באפליקציות, רשתות חברתיות, האזנה למוסיקה וצפייה בסרטים במהלך הטיסה".

מימין לשמאל: דון בוצ'מן, סגן נשיא ומנכ"ל תעופה מסחרית ויאסאט, גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על וסמנכ"ל שיווק ACG. צילום: סיוון פרג'

 

 

צילום מסך של מערכת ה-WIFI במטוסי אל על