אל על מתחדשת: משיקה מערכת קבוצות חדשה לסוכני נסיעות וסיטונאים

מערכת הקבוצות החדשה All in One destination GroupIT, שתחליף את הממשק הקיים Groupi, הושקה באירוע חגיגי שהופק על ידי סניף ישראל של אל על. מיכל כהן גונזלז, סגנית מנהל סניף ישראל: "אנו גאים להשיק את מערכת הקבוצות החדשה עבור סוכני הנסיעות ושמחים על הנכונות וההשתתפות של כל הסוכנים שהגיעו לאירוע"

 

חברת אל על ערכה השבוע אירוע השקה חגיגי למערכת ה-GROUPIT החדשה באולם האירועים 'תרין' בראשון לציון.

באירוע שעליו שקדו בכירי סניף ישראל של חברת התעופה בראשותו של מנהל הסניף ירום ודיש, נרשמה השתתפות ערה ונטלו בו כ- 300 סוכנים וסיטונאים המתמחים בקבוצות. במהלך הכנס, שכלל קוקטייל חגיגי  ומזנון שופע הציגו נציגי אל על בפני האורחים את מערכת הקבוצות החדשה All in One destination GroupIT, שתחליף את הממשק הקיים Groupi.

בחברת אל על מציינים כי המערכת החדשה שהוצגה באירוע על ידי נטלי סביצר מנהלת מחלקת הקבוצות של סניף ישראל , תחל לפעול בחודש הבא ותאפשר לסוכני הנסיעות הזמנה וניהול עצמאי של קבוצות.

באירוע נצפו בין היתר ירום ודיש מנהל סניף ישראל, שלומי זפרני מנהל המכירות ישראל, דינה בן טל ראש אגף ניהול הכנסות באל על, פאני הירשברג מנהלת האגף העסקי, קרן רז אוחנה מנכ"לית אירתור ואחרים.

מיכל כהן גונזלז סגנית מנהל סניף ישראל, שהשגיחה מקרוב על ניהול האירוע אמרה לפספורטניוז: "אנו גאים להשיק את מערכת הקבוצות החדשה עבור סוכני הנסיעות ושמחים על הנכונות וההשתתפות של כל הסוכנים שהגיעו לאירוע".

 

צילומים: אל על

נושאים שמוזכרים בידיעה