אל על נפרדת ממטוס המטען שלה

במסגרת אירוע של חטיבת המטענים באל על נפרדה החברה ממטוס המטען ELF מדגם 747-400 ששירת אותה נאמנה במשך 9 שנים, המטוס ביצע היום את טיסתו האחרונה בחברה מליאז', בלגיה ונחת בישראל

מטוס המטענים של אל על. צילום: אמיר גונן

 

חברת אל על נפרדה היום (יום ב') ממטוס המטען הוותיק בשם ELF, המטוס מסוג 747-400 אשר ביצע את טיסת הבכורה שלו ב-25/4/10, במסגרת שירותו כמטוס מטען הספיק להטיס כ-275,000 טון. ולאורך השנים ביצע המטוס מגוון טיסות מיוחדות, כגון: הובלה של חומר מעכב בעירה לכיבוי השריפות באסון הכרמל, טיסות לסיוע הומניטרי בשיתוף משרד הביטחון ברחבי העולם, טיסות מיוחדות ועוד.

חטיבת המטענים באל על נפרדה מהמטוס במסגרת אירוע שהתקיים בנמל התעופה בן-גוריון, שבו השיקה חטיבת המטענים באל על את שיתופי הפעולה עם חברת ASL  וקבוצת Air Bridge Cargo, חברות החכרת מטוסי מטען, לביצוע הטסת המטענים של חברת אל על, ואף תיבחן האפשרות להטסת מטענים במטוס מטען בטיסה ישירה למוסקבה. בהשתתפות מר אנטולי ויקטורוב, שגריר רוסיה בישראל, סרגיי לזרב, מנכ"ל חברת Air Bridge Cargo Airlines לצד הנהלת חברת אל על בראשות אלי דפס, יו"ר אל על, גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, רונן שפירא, מנהל חטיבת המטענים וסוכני מטען.

 

בכירי אל על ובכירי חברת אייר ברידג'. צילום: אמיר גנון

 

נושאים שמוזכרים בידיעה