אל על: פיצויים מוגדלים לעובדי החברה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צריך לדעת גם ממי להתגרש: חבילת הפרישה של עובדי אל על כוללת בין היתר פיצויים מוגדלים בשיעור של 100% ומענק חד פעמי בגובה של 7 משכורות חודשיות לבעלי ותק של 25 שנים בגילאי 50-60. מה עוד?
אל על
צילום: עידו וכטל

במסגרת צעדי ההתייעלות של הנהלת אל על ובעקבות הגעתה להסכמים עם כל הסקטורים בחברה (מנהלי השירות בטיסות והדיילים, מינהלי והתחזוקה-הנדסה), למעט סקטור הטייסים, אל על תיפרד מכ-2,000 עובדים.

מועצת העובדים, בראשות יו”ר הוועד המנהלי, ירון רז, ושרון בן יצחק, יו”ר ועד תחזוקה והנדסה,, עדכנו את עובדי החברה על חבילת הפרישה ממנה הם ייהנו.

לפי הסכמי הפרישה, העובדים יקבלו פיצויים מוגדלים בשיעור של 100%, בנוסף לפיצויי הפיטורים על פי הדין, עד תקרה. בנוסף, עובדים בעלי ותק של 25 שנים בגילאי 50-60 יקבלו מענק חד פעמי בגובה של 7 משכורות חודשיות. כמו כן, עובדים שהעסקתם תסתיים והם בגיל 60 ומעלה ובעלי ותק של מעל 25 שנות עבודה, יוכללו במסלול פנסיה מוקדמת. עובדים אלו יקבלו (בנוסף לפיצויי הפיטורים על פי הדין) תשלום חודשי ממועד סיום העסקה ועד גיל 67. מנגד יבוטלו זכאיות העובדים לכרטיסי חינם, יבוטלו גילומי מס של חלק מכרטיסי הטיסה וכן, יופחת תקציב האירועים ותבוטל השתתפות בחינוך על תיכוני.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על “אל על: פיצויים מוגדלים לעובדי החברה”

 1. אבישרון

  אבל הבכירים ומקורבים ימשיכו לקבל שדרוג למחלקת עסקים….

 2. יונתן

  כל הכבוד הודעה מעודדת בים של ייאוש אין ברירה הנגיף חזק מאוד המכה היא אנושה עצוב מאוד

  1. כמה עוינות וזכרון קצר יש לאנשים פה מי עמד לצידכם והחזיר את ילדיכם שהקורונה פרצה מי העלה יהודים מקצוות תבל לכאן
   הכספים לתוכנית הפרישה לא מגיעים מכיסו של אף אזרח אלא כספים שהוחזקו מהשביתה הגדולה ב82 ויועדו לכך, בהחלט מובן התסכול על החזר כרטיסי הטיסה אך זה יפתר וכולם יקבלו את כספם חזרה. לא כולם באלעל מרוויחים משכורות גבוהות אנו עובדים קשה תוך רצון לתרום ולתת חבל שכל השנאה הזו מופנית לחברה שלנו לא חייבים להסכים אך לפחות שימרו את הביקורת לעצמכם וחשבו מעט לפני שמשמיצים תמיד יש אופציות נוספות אך ברגע האמת מי תמיד היה שם ?

   1. לקוחה שכבר לא תתמיד

    ברגע האמת אל על חייבים לי 7200 ש״ח ששולמו בתחילת ינואר, לפני יותר מחצי שנה, על טיסה שלא התקיימה. מה עשו עם הכסף שלי, יש לך מושג? ולמה הם לא מחזירים? הרי מעולם לא אישרתי להם להשתמש בכספים שלי כהלוואה עומדת, גם אני במצב חירום, נכון? ויש בינינו הסכם – תוך 21 יום עליהם להשיב את הכספים, אלו החוקים שהם עצמם קבעו. חברות זרות החזירו את הכספים ללקוחותיהם, אל על – הכי לא בבית! ואני כבר לא לקוחה מתמידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה