אל על: שירותי ספא בטרקלין 'המלך דוד' בנתב"ג

לקוחות היוקרה של אל על יוכלו ליהנות מטיפולי ספא מפנקים ואיכותיים באווירה שלווה ורגועה לפני עלייתם לטיסה

ליאון אביגד ומירה פיזיצקי. צילום: סיון פרג'

אל על חתמה הסכם עם לאופרד הוספיטליטי החזקות בע"מ, שהינה הבעלים והמפעיל של ספא בראון מקולקציית מלונות בראון, לקבלת שירותי ספא בטרקלין 'המלך דוד' של אל על הממוקם בזרוע D בטרמינל 3 בנתב"ג.

לקוחות היוקרה של אל על, המתארחים בטרקלין המלך דוד בנתב"ג, ייהנו מטיפולי ספא מפנקים ואיכותיים עם מיטב המטפלים באווירה שלווה ורגועה רגע לפני הטיסה.

ספא בראון בטרקלין 'המלך דוד' מציע תפריט טיפולים מגוון ובו טיפולי ספא ועיסויים מקצועיים ומפנקים במיוחד לגוף ולנפש על ידי המטפלים המקצועיים של קולקציית מלונות בראון.

תפריט הטיפולים מציע בחירה מבין 3 טיפולים ייחודיים:

BROWN UP TOWN – עיסוי משחרר וממוקד לאזור הצוואר והראש לשחרור מקסימלי מעומס ומתח. המטפל משתמש בטכניקה ייחודית של עיסוי בשילוב לחיצות שיאצו לאורך המרדיאנים.

BROWN MID TOWN – עיסוי ממוקד של אזור הגב והכתפיים, מומלץ במיוחד לאחר עבודה מרובה מול מחשב. העיסוי נעשה בטכניקה ייחודית של שילוב עיסוי שבדי מסורתי עם עיסוי עמוק לשרירים תפוסים.

BROWN DOWN TOWN – עיסוי מפנק בכפות רגליים להזרמת דם לפני טיסה ארוכה. הזרמת הדם מעניקה תחושת קלילות ובשילוב עם לחיצות ממוקדות מקל על הרגל כולה.

אורכו של כל טיפול כ-20 דקות וניתן כשירות ללא תשלום.

חדר הטיפולים ממוקם בטרקלין בקומת הגלריה ומציע בנוסף למטפלים מקצועיים, מוצרים ושמני טיפול איכותיים של ספא בראון.

מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה של אל על: "אני גאה בשיתוף הפעולה עם קולקציית מלונות בראון, הבוטיקית והצעירה, שנותנת מענה מדויק ללקוחות היוקרה של אל על. אני בטוחה שלקוחותינו ייהנו משירותי הספא המשודרג ויזכו לחוויה מפנקת, איכותית ומרעננת לפני טיסתם".

ליאון אביגד, מייסד ובעלים שותף בקולקציית מלונות בראון: "קולקציית מלונות בראון גאה לשתף פעולה עם חברת אל על בהפעלת הספא בטרקלין המלך דוד שבנמל התעופה בן גוריון. תרבות הספא וה-wellness היא חלק בלתי נפרד מהחוויה במלונות שלנו בארץ ובעולם. אנחנו שמחים להרחיב את הפעילות ולהעניק חוויה בוטיקית גם ללקוחות מחלקות היוקרה בטרקלין האקסקלוסיבי וכבר מתכננים את שיתופי הפעולה הבאים עם אל על".

הספא יהיה פתוח בימים א'-ה', בין השעות: 16:00 ועד חצות. ניתן להזמין מראש טיפול, 24 שעות ביממה, באתר אל על www.elal.com. זמינות הטיפולים בכפוף לאמור באתר.

נושאים שמוזכרים בידיעה