אמירייטס משיקה ביטוח נסיעות ‘כולל הכול’ בחינם

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בהמשך לתוכנית הביטוח לנוסעים החוששים להידבק בקורונה בטיסה, שהיא הפעילה כבר בחודש יולי, החברה מרחיבה מ-1 בדצמבר את תוכנית הביטוח החינמית לכל הסיכונים
אמירייטס
ה-A380 של אמירייטס צילום: shutterstock

אמירייטס, חברת התעופה הלאומית של דובאי, שהוכתרה לא מכבר כחברת התעופה הבטוחה בעולם בתקופת הקורונה, מרחיבה את הצעת הביטוח לנוסעים עם כיסוי נסיעות רב-סיכון לכל הקונים כרטיס טיסה החל מה-1 בדצמבר.
כבר במהלך עונת הקיץ והחזרה לפעילות, החברה הבטיחה לנוסעים החוששים ביטוח מפני הידבקות בקורונה בטיסה, כפי שפרסמנו, ומעתה היא מרחיבה משמעותית את הכיסוי הביטוחי החינמי לכל נוסעיה.
אמירייטס היא החברה הראשונה בעולם המציע ביטוח נרחב ומקיף, הכולל עד 500,000 דולר כיסוי הוצאות רפואיות לשעת חירום וכיסוי ביטול נסיעה.
ביטוח נסיעות רב-סיכון חדש זה וכיסוי קורונה יחולו על כל הכרטיסים, שיירכשו החל מה-1 בדצמבר, והביטוח באמצעות חברת AIG תקף גם בטיסות המופעלות על ידי חברות תעופה הפועלות בשיתוף עם אמירייטס.
יו”ר ומנכ”ל אמירייטס, שייח’ אחמד בן סעיד אל מקטום, אמר: “אמירייטס הייתה חברת התעופה הראשונה שהציעה כיסוי חינמי לקורונה כבר בחודש יולי, והתגובה של לקוחותינו הייתה מעודדת מאוד. לא נחנו על זרי הדפנה והמשכנו לבדוק, כיצד אנו יכולים להציע ללקוחותינו הצעה טובה עוד יותר. אנו שמחים מאוד שיכולנו לספק כעת ביטוח נסיעות רב-סיכון חדש ומלא, כולל כיסוי קורונה, לכל לקוחותינו”.
הכיסוי הביטוחי כולל: הוצאות רפואיות ופינוי רפואי עד 500,000 דולר, ביטול נסיעה עד 7,500 דולר ממגוון סיבות הנובעות ממגפת הקורונה, וכן 150 דולר ליום לאדם המחויב בבידוד במדינה זרה.
בדומה לתוכניות ביטוח נסיעות מרובות סיכון אחרות, גם הביטוח של אמירייטס מכסה תאונות אישיות במהלך נסיעה, כיסוי לספורט חורף, אובדן חפצים אישיים ושיבושים בנסיעה עקב תקלות בלתי צפויות.
לקוחות החברה אינם צריכים להירשם או למלא טפסים כלשהם לפני הנסיעה, כיוון שתוכנית הביטוח היא אוטומטית ותקפה לכל הנוסעים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “אמירייטס משיקה ביטוח נסיעות ‘כולל הכול’ בחינם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה