אמירייטס: חברת התעופה הראשונה שהובילה 50 מיליון חיסונים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
Emirates SkyCargo, חטיבת המטענים של החברה, העבירה יותר מ-220 טון של חיסוני קורונה ביותר מ-150 טיסות ליותר מ-50 יעדים שונים
חברת התעופה אמירייטס החלה לייצר אוכל כשר
צילום: 123rf

לקראת יום הבריאות העולמי (7 באפריל), Emirates SkyCargo מציינת את היותה חברת התעופה הראשונה בעולם, שהובילה בטיסותיה יותר מ-50 מיליון מנות של חיסוני קורונה. החברה העבירה גם יותר מ-100 טון מזרקים לחיסונים ברחבי העולם.
מאז תחילת ההפצה הבינלאומית בסוף השנה שעברה, חברת Emirates SkyCargo העבירה מעל 220 טון חיסונים, שווה ערך ליותר מ-50 מיליון מנות, ביותר מ-150 טיסות ממקומות הייצור ל-50 יעדים שונים ברשת שלה דרך דובאי. בסך הכל, החברה העבירה שישה סוגים שונים של חיסונים נגד קורונה.
נביל סולטן, סגן נשיא בכיר בחטיבת המטען של אמירייטס, אמר: “SkyCargo של Emirates גאה שהגיעה לציון הדרך של העברת 50 מיליון חיסונים ממש לקראת יום הבריאות העולמי. פעולותינו בשנה האחרונה תמיד הופנו לסייע לקהילות ברחבי העולם, ובמיוחד לאלה במדינות מתפתחות, להתאושש מההשפעה ההרסנית של המגפה. עבדנו עם השותפים שלנו בדובאי להפצת חיסוני קורונה במהירות דרך דובאי לשאר העולם”.
אמירייטס הייתה מהראשונות בעולם שהפנתה מטוסי נוסעים לטיסות מטען בלבד לצורך הובלת צוותי רפואה, ציוד רפואי, תרופות ומזון. במשך שנה אחת SkyCargo של Emirates הפעילה יותר מ- 27,800 טיסות והובילה למעלה מ-100,000 טון סחורות חיוניות.
כבר באוקטובר 2020 Emirates SkyCargo הקימה מרכז ייעודי להפצת חיסוני קורונה בדובאי. עם התשתית המתוחכמת ויכולת האחסון הנרחבת שלה, אמירייטס הובילה כמויות גדולות של חיסוני קורונה ממפעלי הייצור, אחסנה אותם בדובאי וחידשה באופן קבוע אספקת חיסונים למדינות מתפתחות.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה