אמיר חייק: “ממשלת ישראל פוגעת קשה במנועי הצמיחה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אומר נשיא התאחדות המלונות, בעקבות התקנות החדשות המתירות כינוסים של עד 100 איש. ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל: "מאוכזבים מהרס שיטתי של התיירות במלונות. ברשת ישרוטל הארוחות יוגשו בהפרדה בחדרי האוכל"
אמיר חייק. צילום: חן גלילי
אמיר חייק. צילום: חן גלילי

המלונאים זועמים על החלטת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ומשרד הבריאות להגביל כינוסים עד ל-100 משתתפים.

ברשתות השונות כבר התקבלו ביטולים לכנסים וימי עיון של חברות שונות, כאשר הנזק הכלכלי הכרוך בביטולים הוא עצום. המלונאים סבורים שהחלטה זו תדרדר עוד יותר את התפוסה במלונות, כשבשלב ראשון כל כינוסי הקבוצות המקומיות יתבטלו. המלונאים גם בנו על חג הפסח ומבינים כי עם התקנות החדשות, התקוות יתבדו.

אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות, אמר בתגובה: “מכה קשה נוספת לתעשיית המלונות המוכה. המלונאים אופטימיים מטבעם, ומבינים כעת כי הממשלה הכריזה עליהם מלחמה, ואחרי חיסול התיירות מחו”ל פוגעים כעת קשה גם בתיירות הפנים. הממשלה פוגעת ועליה לשלם ומהר. ממשלת ישראל חייבת לחשוב גם על היום שאחרי הקורונה והיום היא פוגעת קשה שוב במנועי הצמיחה”.

ליאור רביב, מנכ”ל רשת ישרוטל, אמר בתגובה להחלטה: “אנחנו נערכים למצב החדש, מתאימים עבודה לנסיבות. מופתעים ומאוכזבים מהרס שיטתי של תיירות במלונות. ישרוטל, שהייתה פאר תעשיית המלונות, לא חלמנו שנגיע למצב בו נצטרך להוציא לחל”ת וחופשות כ-2,500 מעובדי הרשת. זהו מצב בלתי נתפס. ההתאוששות מהמשבר תהיה מורכבת מאוד”.

עוד הוסיף רביב: “אם המצב הזה יימשך, ניאלץ להתמודד עם סגירה מסיבית של בתי מלון, שפתיחתם לאחר הסגירה תהיה יחסית ארוכה, עם התאוששות מורכבת ואיטית”.

רביב מבקש גם להיות אופטימי ואומר: “אני מאמין שלאחר שהתקופה הזו תהיה מאחורינו, תהיה הסתערות על בתי המלון, כמה שיותר מהר ע”י הציבור בישראל, שירצה לשוב לנפוש. כאשר נשוב לתוצאות חיוביות, נוכל להחזיר את העובדים לעבודה רגילה. כפי שהיום אנחנו מסתכלים על המצב כסוף העולם, כאשר נסתכל מעבר לאופק נחזור לעבודה רגילה”.

רשת ישרוטל נערכת בעקבות ההנחיות החדשות של משרד הבריאות – הארוחות בחדרי האוכל יוגשו בהפרדה לקבוצות של עד 100 איש. כמו כן יהיה ניתן לקבל את ארוחת הבוקר לחדר ללא תשלום בבקשה מראש. הכניסה לשטחים הציבוריים בהתאם לשיקול הדעת של האורחים.

 

lior raviv
“אם המצב הזה יימשך, ניאלץ להתמודד עם סגירה מסיבית של בתי מלון”. ליאור רביב, מנכ”ל ישרוטל. צילום: ספיר פרץ זילברמן

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה