"אמנם יועדנו להיות אור לגויים, אך כדאי שלא נגזים ונסנוור אותם"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יוסי פתאל, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, מחה במכתב למנכ"ל משרד הבריאות על "התבטאויות חסרות אחריות היוצרות נזק כלכלי לחברי הלשכה"

הבוקר שלח מנכ"ל הלשכה, יוסי פתאל, מייל למנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, לגבי התבטאויות שנאמרו על בחינת מניעת כנסים בינלאומיים לישראל, שפורסמה אתמול בתקשורת.

אתמול פורסם בתקשורת כי משרד הבריאות שוקל לעצור קיום כנסים בינלאומיים בישראל ללא קשר למדינות מהן מגיעים המשתתפים.

יוסי פתאל: "אנו סבורים כי אמירות מהסוג הזה לא רק שהן חסרות אחריות ומקצועיות, הן גורמות נזק רב בתקופה רגישה ומבולבלת. שיתוף הקהל במחשבות שטרם התגבשו לכלל הנחיות מחייבות, לא רק שאין בהן כל תועלת, יש בהן נזק מיידי וליבוי הלחץ אצל עמיתנו בחו״ל ואצל מארגני התיירות בארץ, שעומלים שנים מראש לקיום כנסים בישראל. אנו מתרשמים שהגורמים המקצועיים משתדלים לקבל החלטות במציאות כאותית כמעט בלתי אפשרית.

כל אמירה ושמועה מתלקחים למימדי ענק ויוצרים גלי הדף כלכליים שאינם מחויבי המציאות. הציטוט בשמך כבר גרם לביטולים וזאת עוד טרם החלטת בינך לבין עצמך ובינך לבין הצוותים המקצועיים אם אכן יש היגיון בהנחייה מוכוונת מבקרי כנסים בלבד. לא מיותר לציין שכנס שמבוטל לא ניתן להשיבו במועד מאוחר יותר".

עוד הוסיף פתאל: "הניסיון לאסור כניסה לישראל לפי מטרת הביקור ולא מקור התיירים אינו סביר. אין מדינה בעולם, שהודיעה על הנחייה דומה, ובוודאי שלא נתנה הד תקשורתי להתלבטויות ומחשבות בנושא. אמנם יועדנו להיות אור לגויים אך כדאי שלא נגזים ונסנוור אותם".

במכתב אף התקבלה בקשה לפרסם, כי טרם נתקבלה החלטה וכי אין שינוי מההנחיות הקודמות, על מנת להימנע מביטולים עתידיים ולהימנע מנזק כלכלי גדל, שמקורו במחשבה שפורסמה ויצרה הדים בשוק התיירות הנכנסת.

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר שלנו עכשיו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • Booking.com

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.