אמסטרדם מתייקרת: תגבה עוד 3 אירו ליום מתיירים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
היטל לינה במלונות העיר ייכנס לתוקף בראשית 2020 ויתווסף להיטל הקיים של 7% ממחיר החדר. מועצת העיר צופה שמספר המבקרים בעיר אמור לעלות ל-23 מיליון תיירים בשנה בשנים הקרובות

החל משנת 2020 ידרשו תיירים המבקרים באמסטרדם לשלם אגרה נוספת על זאת שהם משלמים כיום. פרנסיה של בירת הולנד החליטו להוסיף היטל של 3 אירו לאדם לכל לילה של שהיה בבית מלון.  כבר עתה משלמים אורחיה של אמסטרדם היטל של 7% ממחירו של חדר המלון. ההחלטה אושרה במועצת העיריה בחודש יולי אך עתה היא זוכה להד בעקבות פרסום ב-CNN.

גם שוכרי דירות, באמצעות Airbnb למשל, יידרשו לשלם יותר – ההיטל שיוטל עליהם יגיע ל-10% ממחיר השכירות. ילדים ובני נוער מתחת לגיל 16 יהיו פטורים מההיטל החדש. המחיר בקמפינג יהיה אירו אחד לאדם.

אמסטרדם מטילה גם היטל של 8 אירו על כל מבקר המגיע לעיר מסיפון אוניה העוגנת בנמל הקרוזים. היטל נוסף בסך 0.66 אירו מוטל על נוסעים שמפליגים בסירת תיור או נוטלים חלק בסיור  באוטובוס.

 

מלון לאונרדו רויאל אמסטרדם. צילום: יח”צ פתאל

 

טים פיירוסט, מנהל המדיניות של איגוד התיירות האירופי (ETA), מסר ל-CNN שאמסטרדם תגבה את היטל השהות הגבוה ביותר באירופה. באמסטרדם כ-850,000 תושבים ומספר המבקרים בשנה בעיר מגיע ל-18 מיליון.

מועצת העיר צופה שמספר המבקרים בעיר אמור לעלות ל-23 מיליון תיירים בשנה בשנים הקרובות. “התיירים יתרמו את חלקם לעלויות הגבוהות של שמירה על העיר, על בטיחותה, על ניקיונה ועל המרחב הציבורי כמו מדרכות, רחובות, גשרים ורחובות”, אמר חבר מועצת העיר.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה