אמסלם טורס תפעיל טיסות חילוץ למאות ישראלים מבואנוס איירס וסאו פאולו

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התיירות תוציא טיסת חילוץ מורכבת נוספת מערי הבירה של ארגנטינה וברזיל. הטיסה שתצא ב-19 לחודש תנחת ראשית בבואנוס איירס ומשם תעצור בסאו פאולו לפני שתמשיך לישראל. יעקב אמסלם: "החלטנו להירתם למשימה חשובה זו הדורשת משאבים והשקעה מסביב לשעון"
בואנוס איירס.. צילום 123rf
בואנוס איירס.. צילום 123rf

 

קבוצת אמסלם טורס, תחלץ מאות ישראלים אשר נתקעו בארגנטינה ובברזיל, באמצעות טיסה מיוחדת שהיא תפעיל.

הטיסה מתוכננת לצאת ביום א’, 19.4.2020 בשעות הערב, מבואנוס אייריס ארגנטינה עם עצירה בסאו פאולו, ברזיל ומשם תמריא לתל אביב.

נוסעי הטיסה ידרשו להקפיד על תנאי היגיינה מחמירים במיוחד ותכלול: חבישת מסכות, כפפות חד פעמיות לאורך כל שעות הטיסה, להבטחת בריאותם של כלל הנוסעים. בנוסף, ידרשו לחתום על טופס מחייב לכניסה לבידוד של שבועיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

קבוצת אמסלם טורס תחלץ מאות ישראלים אשר נתקעו בארגנטינה ובברזיל באמצעות טיסה מיוחדת שתפעיל. הטיסה מתוכננת לצאת ביום ראשון, ה- 19.4.2020 בשעות הערב, מבואנוס אייריס ארגנטינה עם עצירה בסאו פאולו ברזיל ומשם תמריא לתל אביב. נוסעי הטיסה ידרשו להקפיד על תנאי היגיינה מחמירים:חבישת מסכות, כפפות חד פעמיות ושימוש באלכוג’ל לאורך כל שעות הטיסה, להבטחת בריאותם של כלל הנוסעים. בנוסף, ידרשו לחתום על טופס מחייב לכניסה לבידוד של שבועיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מחיר הטיסה:  USD 1,885 לנוסע הכולל מיסי נמל, דלק, כבודה, ארוחה ושתיה קלה בשירות מחלקת תיירים.  בשל ההגבלות הנוקשות והסגר בעת משבר הקורונה, הטיסה כפופה לאישור סופי של הרשויות וזמני הטיסה עלולים להשתנות.

יעקב אמסלם, מנכ”ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס סיפר על החלטת החברה להוציא את הטיסה: “בימים האחרונים קיבלנו פניות רבות של קהילות יהודיות במרכז ודרום אמריקה להפעלת טיסה מיוחדת. כמו כן, נתבקשנו גם על ידי משרד החוץ לסייע בחילוץ מאות ישראלים אשר נתקעו במדינות אשר סגרו את שעריהן בצל משבר הקורונה. לאור רקורד החילוצים והטיסות המיוחדות שהובלנו בשבועות האחרונים כמו מקוסקו ללימה בפרו, סאו פאולו ברזיל, ניו דלהי הודו, לאוס וויאטנם, ג’קרטה אינדונזיה ועוד. החלטנו להירתם למשימה חשובה זו הדורשת משאבים והשקעה מסביב לשעון כשמטרה אחת לנגד עיננו- השבת הנוסעים הישראלים ארצה בשלום. בנוסף, אנו בודקים בזמן אמת את הצרכים להטסה המונית מיעדים נוספים”.

הזמנות באתר האון ליין של חברת אמסלם, במייל: [email protected]  או בטלפון 04-6700900 ובוואטס אפ -0504040983.

יעקב אמסלם: צילום: דניאל אביגדור

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “אמסלם טורס תפעיל טיסות חילוץ למאות ישראלים מבואנוס איירס וסאו פאולו”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה