אמריקן איירליינס, בריטיש איירווייס ו-oneworld® משיקות פיילוט בדיקות קורונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הניסוי, שיתבצע בטיסות מארצות הברית לנמל הית'רו לונדון, יכלול 3 בדיקות ומטרתו לספק תובנה לגבי מרווח הבדיקות היעיל והמעשי ביותר ולסייע להרחבת מערך הטיסות הבינלאומיות ולביטול הצורך בבידוד
בריטיש
צילום: shutterstock

אמריקן איירליינס, בריטיש איירווייס וברית התעופה oneworld® השיקו ניסוי בדיקות קורונה בטיסות נבחרות מארצות הברית (ארה”ב) ללונדון הית’רו (LHR), במאמץ משולב להדגים מדעית כיצד הבדיקות יכולות להרחיב מחדש את מערך הטיסות הבינלאומיות ולהסיר את הצורך בבידוד הנוסעים עם ההגעה.
הבדיקות החינמיות יחלו ב-25 בנובמבר ויוצעו בתחילה לנוסעים בטיסת אמריקן איירליינס AA50 היוצאת מדאלאס/פורט וורת’ (DFW) ל-LHR (הית’רו); בטיסת BA114 של בריטיש איירווייס היוצאת מנמל התעופה ג’ון פ. קנדי בניו יורק (JFK) ל-LHR; ובטיסת בריטיש איירווייס BA268 מלוס אנג’לס (LAX) ל-LHR, ובהמשך גם בטיסת אמריקן איירליינס AA106 מ- JFK ל-LHR.
כל לקוח שישתתף בניסוי יבצע שלוש בדיקות. אם יימצא חיובי לקורונה, עליו לתזמן מחדש או לבטל את טיסתו.
הבדיקה הראשונה, שתיערך 72 שעות לפני היציאה מארה”ב, היא בדיקת RT-PCR, שתבוצע בבית על ידי LetsGetChecked. הנוסעים יאספו בעצמם דגימת אף, בפיקוח אנשי רפואה באמצעות ביקור וירטואלי.
לאחר הנחיתה בהית’רו, הנוסעים המשתתפים ימשיכו לבדיקה השנייה שלהם בשדה התעופה. בדיקת ה-LAMP, הניתנת על ידי חברת קולינסון, כוללת איסוף של דגימת אף על ידי איש מקצוע רפואי. לאחר סיום הבדיקה תינתן ללקוח ערכת בדיקה למבחן השלישי. ערכת הבדיקה מציעה אפשרות לבדיקה באמצעות איסוף עצמי של דגימת רוק הנלקחת שלושה ימים לאחר ההגעה לבריטניה.
גישת שלוש הבדיקות נועדה לאמת את מעמדו השלילי של הלקוח לקורונה לאורך כל הנסיעה ותספק תובנה לגבי מרווח הבדיקות היעיל והמעשי ביותר. הבדיקה השלישית נועדה לאשר עוד יותר את תוצאות שתי הבדיקות הראשונות כדי להוכיח, כי בדיקה אחת או שתיים יספיקו כדי לאפשר נסיעה בטוחה.
אמריקן איירליינס, בריטיש איירווייס ו- oneworld יפקחו מקרוב על השתתפות הנוסעים. צוות המשימה המיוחד ישתף תוצאות מצטברות עם ממשלות ארה”ב ובריטניה ובעלי אינטרסים אחרים כדי להדגים את התפקיד המהותי שתוכניות בדיקות הקורונה יכולות למלא בהפעלת ענף התעופה בבטחה.
המסחר בין בריטניה לארה”ב מסתכם ביותר מ-200 מיליארד ליש”ט (262 מיליארד דולר) בשנה. לפני מגפת הקורונה אמריקן איירליינס ובריטיש איירווייס טסו מלונדון ליותר מ-30 יעדים בארה”ב. בעבר הן הפעילו עד 111 טיסות בשבוע מלונדון לניו יורק; כעת הן מפעילות רק 14 טיסות בשבוע ביחד בין שתי הערים.
בהתבסס על המדיניות הנוכחית של ממשלת בריטניה, נוסעים המגיעים לבריטניה מארה”ב נדרשים לבודד את עצמם למשך 14 יום, גם אם הם נמצאו שליליים בבדיקה לקורונה.
יו”ר ומנכ”ל אמריקן איירליינס, דאג פרקר, אמר: “אמריקן כבר הציגה בהצלחה תוכנית בדיקות קורונה לפני הטיסות עבור לקוחות הנוסעים מארה”ב ליעדים בינלאומיים ברחבי האיים הקריביים ואמריקה הלטינית. קיבלנו משוב אדיר מהלקוחות שלנו בתגובה לבדיקה, המספקת שקט נפשי לנסיעה בטוחה ומהנה. בריטניה היא יעד חשוב ביותר לטיסות עסקים ופנאי. אנו מאמינים שהתוצאות, שמספק ניסוי זה, יהיו חיוניות לפתיחה מחודשת של טיסות טרנסאטלנטיות בבטחה”.
מנכ”ל בריטיש איירווייס, שון דויל, אמר: “אנו יודעים שאנשים רוצים לנסוע, אך השמיים שלנו נותרים סגורים ובריטניה נותרת מאחור. אנו זקוקים להכניס מערכת המאפשרת למטיילים לערוך בדיקות אמינות ובמחיר סביר לפני היציאה, כך שהם יהיו בטוחים…ההתאוששות הכלכלית של בריטניה תלויה בפתיחה מהירה של השמיים”.
המטרה הסופית של ניסויים אלה היא לוודא שהבדיקה לפני הטיסה מספקת רמה גבוהה של אמינות להיות הנוסע שלילי לקורונה, שתוביל למדיניות שתסיר את המגבלות בארה”ב ובבריטניה, כולל הסרת חובת הבידוד.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.