אקספו ת"א תשיק מיזם סטארטאפי ייחודי ביריד ה-IMTM

האפליקציה תושק בתערוכת התיירות ה-25 במספר שתתקיים ביום שלישי הקרוב, ותציע למבקרים פלטפורמת ניווט בחללי הביתנים, ניווט לחניה הקרובה והפנויה, מידע מותאם אישי ועוד. אייל שמואלי, מיזמי תערוכת IMTM: "שמחים להיות הראשונים שישתמשו בפלטפורמה המתקדמת של אקספו ת"א"

IMTMיריד IMTM הבינלאומי בת"א. צילום יחצ

מרכז הכנסים והאירועים אקספו תל אביב הודיע היום על השקת מיזם סטארטאפי ייחודי לענף מרכזי הירידים בעולם.

המיזם יושק לראשונה בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM 2019 שתיערך בביתן 2 בתאריכים 12-13.2.

מאקספו תל אביב נמסר כי האפליקציה בה הושקעו מאות אלפי שקלים, תציע למבקרים ולמארגני התערוכות והכנסים שירותים מותאמים ומתקדמים תחת קורת גג אחת.

האפליקציה תעמיד לרשות המשתמש פלטפורמת ניווט שתסייע להתמצא בין הדוכנים השונים בביתן העצום. כמו כן, ממשק המשתמש יאפשר גם קבלת כלל החומר אודות כל מציג ומציג בתערוכה, ואף לתאם פגישה אישית עם המציגים השונים.

האפליקציה מבוססת על טכנולוגיה שנקראת Beacons, מכשיר מבוסס מיקום בדומה לGPS- אבל בתוך מבנה סגור.

ייחוד נוסף של האפליקציה הוא אלמנט הניווט לחניון הקרוב ביותר למתחם האירוע וזאת על בסיס חניה פנויה בלבד. האפליקציה מתממשקת עם אפליקציות הניווט הפופולאריות כגון waze ו- Google maps ומאפשרת למבקר להגיע עצמאית ובאופן מהיר ויעיל לחניון הרלוונטי, ואף לחניות הפנויות באותו חניון.

האפליקציה נבנתה לאחר איסוף נתונים והשוואות מול מערכות במרכזי כנסים בכל העולם. במסגרת המחקר המקיף שערכו, מצאו כי במרכז הכנסים בברלין ישנה אפליקציה שמרכזת את כל המידע על המציגים, אך היא אינה כוללת מפת ניווט. לעומת זאת, במרכז הכנסים בברצלונה מצאו כי ישנו אתר אינטראקטיבי ונגיש שמכיל את כל המידע על התערוכה, אך כלל לא מציג חומר מפורט על כל מציג.

אייל עובדיה, מנהל מערכות מידע אקספו תל אביב: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה הנהדר בין אקספו תל אביב לבין תערוכת התיירות הבינלאומית שאפשרו לנו להשיק אצלם לראשונה את האפליקציה ולהתרשם מפעילותה בתערוכה מרכזית ורבת משתתפים. באמצעות האפליקציה, הצלחנו ליצור הרמוניה נתמכת טכנולוגית בין המבקר לבין המציג. האפליקציה החדשנית של אקספו תל אביב מעניקה חוויה כוללת וטכנולוגית מתקדמת הן עבור המבקרים והן עבור מארגני האירועים".

אייל שמואלי, מו"ל I.T.N ומיזמי תערוכת IMTM: "אנו שמחים להיות הראשונים שישתמשו בפלטפורמה המתקדמת של אקספו ת"א. עולם התערוכות והירידים המקצועיים מלאים בתכנים, מידע ועסקאות שנרקמות לאורך ימי התערוכה. האפליקציה יכולה לסייע ולהעניק למבקרים חוויה טובה ומקיפה יותר".

צילום: shutterstock

נושאים שמוזכרים בידיעה