ארגון חברות התעופה העולמי מקדם הסכם חדש עם סוכני הנסיעות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יוסי פתאל מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת וחבר בצוות המגבש את ההסכם: "הנוסח הנוכחי נכתב בעידן שלפני האינטרנט, כאשר סוכני הנסיעות היו נציגים ושליחים של חברות התעופה בלבד"

ארגון חברות התעופה העולמי (IATA) פועל לקדם הסכם חדש עם סוכני הנסיעות. ההחלטה התקבלה במסגרת הוועידה השנתית של הארגון שהתקיימה השבוע בג’נבה.

על מנת לקדם את גיבוש ההסכם הוחלט על הקמת צוות משימה מיוחד ובו שלושה נציגים מארגוני סוכני הנסיעות בעולם, שלושה נציגים מחברות התעופה ונציגים של IATA.

בצוות המשימה המיוחד יש גם נוכחות ישראלית – יוסי פתאל, מנכ”ל לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, המשמש גם כסגן הנשיא הארגון העולמי של סוכני הנסיעות UFTAA, הוא אחד מנציגי סוכני הנסיעות.

“הנוסח הנוכחי בין סוכני הנסיעות לחברות התעופה, הוא בן עשרות שנים ונכתב בעידן שלפני האינטרנט, כאשר סוכני הנסיעות היו נציגים ושליחים של חברות התעופה בלבד”, מסביר פתאל את הצורך בניסוח הסכם חדש, “הזמנים השתנו וחברות התעופה הפכו למתחרות ישירות של סוכני הנסיעות, שבינתיים מצדם הפכו לעסקים עצמאיים, אך עדיין תלויים בהנחיות כלכליות משותפות של חברות התעופה באמצעות הסכמי IATA. בארגון חברות התעופה מתרחשת מהפכה של ממש בתחומי ההפצה והניהול הכספי מול הסוכנים, ולכן מתבקש גם שינוי ועדכון של ההסכם ההיסטורי”, מסכם פתאל.

הצוות המיוחד אמור לגבש הצעה להסכם חדש ולהגישה בוועידה השנתית הבאה של ארגון חברות התעופה העולמי.

“בארגון חברות התעופה מתרחשת מהפכה של ממש בתחומי ההפצה והניהול הכספי מול הסוכנים, ולכן מתבקש גם שינוי ועדכון של ההסכם ההיסטורי”. יוסי פתאל, מנכ”ל לשכת מארגני תיירות נכנסת

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה