ארה״ב: הוארכה חובת עטיית מסיכת פנים בשדות התעופה, בטיסות וברכבות עד ספטמבר 2021

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לצד המשך מבצע החיסונים ההמוני בארה״ב, ה-TSA, מינהל אבטחת התחבורה האמריקאי, הודיע על הארכת חובת עטיית מסיכת הפנים בשדות התעופה, בטיסות ברכבות וכל התחבורה הציבורית בארה״ב עד ה-13 בספטמבר
צילום: 123rf
צילום: 123rf

מינהל אבטחת התחבורה האמריקאי (TSA), הודיע על הארכת  החובה לעטיית מסיכת הפנים לאנשים בכל התחבורה ברחבי ארצות הברית, כולל בשדות תעופה, במטוסים מסחריים בטיסות, באוטובוסים מהכבישים וברכבות עד ה-13 בספטמבר.
כזכור, דרישת מסכת הפנים הראשונית של TSA נכנסה לתוקף ב -1 בפברואר 2021 והיתה אמורה לפוג ב-11 במאי.
“המשך הדרישה והחובה לעטיית המסכה באה כדי למזער את התפשטות ה- COVID-19 בתחבורה הציבורית”, אמר דרבי לה ג’וי, מטעם ה-TSA. “כרגע, כמחצית מכל המבוגרים בארה״ב כבר קיבלו לפחות חיסון אחד, והמסכות נותרו כלי חשוב כדי לנצח את המגיפה הזו. נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), כדי להעריך את הצורך להמשיך בהוראות אלו.״
כזכור, המרכז למניעת מחלות האמריקאי, ה- CDC הודיע ​​לאחרונה כי מטיילים מחוסנים לחלוטין עם חיסון מורשה על ידי ה- FDA יכולים לנסוע בבטחה בתוך ארה”ב, אך הנחיות ה- CDC עדיין מחייבות אנשים לחבוש מסכת פנים, לשמור על ריחוק חברתי, להקפיד לשטוף ידיים ולהשתמש באמצעי חיטוי. הארכת חובת עטיית מסיכת הפנים תואמת את ההנחיות האחרונות של הרשויות האמריקאיות.
כל יתר הדרישות מהציבור האמריקאי והמבקרים במדינה נותרים ללא שינוי. הקנס  האזרחי הקיים בארה״ב המתחיל ב-250 דולר ועולה ל -1,500 דולר עבור אנשים שחוזרים ומפרים את דרישת עטיית מסיכת פנים בארה״ב.
במינהל התחבורה האמריקאי מציינים כי כל עובדי ה- TSA ומנהליו ימשיכו לעטות מסכות פנים וכפפות בחודשים הקרובים. מחסומים אקריליים יישארו במקומם במרבית שדות התעופה, לצד המשך פיתוח טכנולוגיות של אימות אישורים חדשות שיפחיתו את הצורך במגע פיזי עם ציבור הנוסעים.
קצין הבידוק של TSA יבקשו מהנוסעים להוריד את מסכת הפנים שלהם בעת המפגש עימם כדי לאמת את זהותם. נוסעים המסרבים ללבוש מסכת פנים לא יורשו להיכנס לאזור המאובטח של שדה התעופה, הכולל את הטרמינל ושערי הבידוק.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה