ארז שמול: “מצפה שהממשלה תפתח כמה שיותר מהר את השמים ותפסיק עם הפופוליזם”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הבעלים של תלמה תיירות: "זה פשוט מגוחך לסגור את השמים ולהשבית את כל התעשייה לאור המספרים שיש. הממשלה לא לוקחת בחשבון שהיא פוגעת פגיעה אנושה בתעשייה בכלל עם סגירת השמים". לקראת הפגנת תעשיית התיירות: "נדאג למספר משתתפים מקסימלי"
רשות התחרות אישרה עסקת תלמה-שלמה החזקות
ארז שמול, בעלים תלמה נסיעות. צילום: רונן מחלב

ארז שמול הבעלים של תלמה תיירות שולח מסר לעבר מקבלי ההחלטות בממשלת ישראל לאור סגירת השמים כאשר עדיין אין אופק מתי הצפה שיפתחו אותם.
שמול עם תובנות למה שקורה: “למעשה המשבר הוא בעצם מצב כאשר שני שליש של תנועת התיירות מבחינת הסוכנים מהווה תיירות העסקית. הממשלה לא לוקחת בחשבון, כאשר אם שני שליש יפגעו, הם המעגל התומך בכל הקהילה העסקית, יוצר מצב שלא יהיה מי שינהל את השילוח והנסיעות של הקהילה העסקית. אלפי החברות הישראליות לא יוכלו לקבל שירות, זו תהיה פגיעה אנושה בכל התעשייה בישראל, בלי קשר לעסקי התיירות”.
עוד ממשיך ואומר שמול: “השמים סגורים כאשר אלפי חברות ישראליות לא יכולות לדוור את העסקאות שחתמו בחודשים האחרונים, גם לא יכולות לייצר עסקאות חדשות.
הבום העל קולי מייצר דרמה יותר גדולה במידה ולא יפתחו את השמים בעתיד הקרוב”.
מבחינת תעשיית התיירות אומר הבעלים של קבוצת תלמה תיירות: “האתגר הכי גדול של התעשייה שלנו זה לגרום לכך שסוכני הנסיעות לא יאבדו תקווה וישמרו על שפיות מקצועית גם אם העתיד כרגע לא נראה ורוד”.
לגבי העזרה של הממשלה אומר שמול: “בהשוואה לאיך שאני רואה את הממשל אמריקאי עוזר לעסקים שיש לנו בארה”ב, לפני שהם מתחילים בכלל, כמות הכספים והכלים הפיננסים שנותנים לעסקים בהשוואה לישראל, הרבה יותר גבוה”.
עוד קורא שמול: “אני מצפה שממשלת ישראל תדאג שיפתחו את השמים כמה שיותר מהר ויפסקו עם הפופוליזם שמייצר פה דרמה חסרת בסיס, כאשר המספרים מדברים בעד עצמם. עם כל הצער על 22 מונשמים, ועוד 40 במצב קשה, בשביל המספרים האלה לסגור את השמים ולהשבית את כל התעשייה, זה פשוט מגוחך”.
לקראת הפגנת תעשיית התיירות מחר (ג’), בירושלים, אומר שמול: “אנחנו מביעים סולידריות ונדאג למספר משתתפים מקסימלי מחברתנו גם ברמת הנוכחות וגם ברמת התמיכה והעידוד לענף כולו”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

9 מחשבות על “ארז שמול: “מצפה שהממשלה תפתח כמה שיותר מהר את השמים ותפסיק עם הפופוליזם””

 1. מירי קפון

  מדינה בהפרעה, היו מאז ומעולם מגפות, מתו לא מתו היו לא היו היה לא היה לא סגרו מדינה. המשבר ירדוף אותנו שנים על שנים, הדור הבא לא יצליח להתאושש ממשחקי הכס בממשלה, התעייפנו, נשברנו, מה שמבטיחים ללכת להצביע לא נצביע זהו נגמר לנו לגמרי. או שתפתחו את המשים תחזירו את השפיות או שפשוט אפשר לסגור מדינה להוציא את כולם לכל עבר. הכוחות הנפשיים הולכים ואוזלים. הם יושבים על מצבורי כלכלה וכולנו נופלים עמוק בבוקר… תפתחו את השמים. הכול משחקי יוקרה. לא תשיגו כלום במשחקים
  הציבור כבר לא קונה. נמאס. תפתחו תשקיעו בכלכלה למען כולם. תפתחו את השמים למען העולם

  1. חמור מאוד שהפתרון לסגור הכל ולתת לתעופה והתירות למות אבל אם ביבי הייה רוצה לטוס לא היית בעיה

 2. יהושע

  הזוי , באירופה שסבלה ממאות ואלפים מתים יותר בטוח , מאשר להסתובב בארץ, ולכן ראש הממשלה שחרר אותנו מהכלא

 3. הבעייה הייתה ונשארה אצלנו, אנחנו הבעיה, במקום לקום ולעשות מעשה אנחנו נכנסים למחילות כמו שפהים או “מפגינים” עם גיטרות ומופעי ענק.
  במשך שנתיים לא הייתה פה ממשלה, אבל שכר השרים והח”כים המשיכו לקבל – וזה בסדר?
  שמעלים לנו את מחיר הדלק, אנחנו רצים “לדפוק את המדינה” וקנות בזול לפני 12 בלילה.
  במדינה נורמלית עם אזרחים נורמלים יש ערבות הדדית והבנה שלאזרח הפשוט יש כוח.
  אז במקום לרוץ ולתדלק את הרכב לפני שעולה המחיר אולי נעשה מה שעשו גדולים מאיתנו ופשוט השביתו את המשק בעצמם!

 4. דהן בטי

  כל מילה בתגובות בסלע .פשטנו את הרגל .במקום לעלות ברגל לירושלים מכל קצוות הארץ הפכנו להיות אפטים.ואת זה הממשלה יודעת לנצל בגדול .מנצלים את היאוש והאין תקווה .הגיע זמן לקחת את גורלנו בידנו

 5. צוחקים עלינו בעיניים ביבי תתעורר!!! פתח מייד את השמיים אתה הורס את ענף התעופה התיירות ואבדן פרנסה לאלפי אנשי עסקים!!!!

 6. כל מילה בסלע.
  צריך לדעת לחיות עם הקורונה. עם פחות מחשמלת אלפים חולים… לא סוגרים 9מיליון איש .יש 800000 מובטלים. יאללה לפתוח. המתכון הוא המון בדיקות. הרחקת החולים. בידוד למי שצריך. ולהמשיך את החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה