הסכם בין ארקיע לנציגות העובדים: כ-30 עובדים יסיימו עבודתם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הנהלת ארקיע וועד עובדי החברה הגיעו להבנות "השומרות על האיתנות הכלכלית של החברה ועל מעמדם התעסוקתי של העובדים". כ-30 עובדים יסיימו את עבודתם בחברה. ארקיע: "במסגרת ההסכם שנחתם בחסות ההסתדרות תצומצם מצבת משאבי האנוש בכמה עשרות עובדים". מה עוד בהסכם?

,

 

הנהלת ארקיע וועד עובדי החברה, בתיווך ההסתדרות, הגיעו היום (שלישי) להבנות.

מההסתדרות נמסר כי כחלק מההליכים הנדרשים, בעקבות ההשלכות הנובעות מסגירת שדה דב, וכי הושגו הבנות, השומרות על האיתנות הכלכלית של החברה ועל מעמדם התעסוקתי של העובדים.

עוד מציינת ההסתדרות בהודעה שפרסמה לפני הצהריים כי שני הצדדים ברכו על ההסכם וכי “עתיד החברה ועובדיה עומד לנגד עיניהם וכי הם מגויסים להמשיך ולהטיס את ארקיע לעבר ההצלחה”.

את המשא ומתן בין הצדדים ניהלו יו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, מנכ”ל קבוצת ארקיע ניר דגן, ויו”ר ועד עובדי ארקיע עליזה בלאיש.

מחברת ארקיע נמסר כי. “במסגרת ההבנות שהושגו וההסכם שנחתם בחסות ההסתדרות תצומצם מצבת משאבי האנוש בכמה עשרות עובדים, וזאת כתוצאה מסגירת בסיס הפעילות בשדה דב”. עוד נמסר בהודעת החברה כי במקביל, ובאמצעות עובדי ארקיע, תוקם מחלקה חדשה בנתב״ג אשר תיקח פעילות שבוצעה עד היום באמצעות רש״ת. “בכך תתיעל ארקיע עם עובדיה אל מול עלות שירותי מיקור חוץ. בנוסף, ולאור הגידול המשמעותי בפעילות ארקיע בטרמינל 1 בנתב״ג – יוצבו עובדי ארקיע בשרות לנוסעים, שרות שבוצע עד היום בידי חברת ארוהנדלינג שארקיע מחזיקה בה 50%. בארקיע מציינים כי כך יפגשו נוסעי ארקיע הקבועים ובדגש על תושבי אילת את הפנים המוכרות להם משדה דב”, נמסר על ידי הנהלת ארקיע.

 

שקט תעשייתי בארקיע. ניר דגן מנכ”ל החברה. צילום: פספורטניוז

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה