שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

אדומה עם אזהרת מסע: אתיופיאן איירליינס מפעילה כרגיל את טיסותיה בקו ת"א-אדיס

אתיופיה, כמו כל מדינות יבשת אפריקה (להוציא מרוקו ומצרים), מוגדרת אדומה וההגעה אליה מותרת אך ורק באישור ועדת חריגים. למרות האמור ועל אף אזהרת המסע הביטחוני למדינה, אתיופיאן איירליינס ממשיכה להפעיל 6 טיסות שבועיות. מדוע?
אתיופיאן איירליינס
אתיופיאן איירליינס. צילום: יח"צ חברה

חברת התעופה אתיופיאן איירליינס ממשיכה להפעיל כרגיל את טיסותיה בקו תל אביב-אדיס אבבה בתדירות של 6 טיסות שבועיות. זאת, למרות שאתיופיה מוגדרת, כמו כל מדינות יבשת אפריקה (להוציא מרוקו ומצרים), כמדינה אדומה.

בחברת התעופה מסבירים כי מרבית הנוסעים בוחרים לטוס עימה למגוון יעדי המשך ברחבי העולם דוגמת דרום אמריקה. מעטים טסים ליעדים שונים באפריקה לאחר שקיבלו את אישור ועדת חריגים לטוס לאפריקה.

כך או כך, נוסעים הטסים עם אתיופיאן איירליינס ליעדיה השונים, נדרשים להצטייד בבדיקת PCR שלילית לפני ההגעה לטיסה. עוד מודיעה החברה כי נוסעים המעדיפים לא לטוס בימים אלה, רשאים להשאיר את כרטיס הטיסה שלהם כ״כרטיס פתוח״ ולבחור תאריך חדש לטיסה כרצונם ללא דמי שינוי.

נזכיר כי בנוסף לזן האומיקרון, המטה ללוחמה בטרור פרסם לפני כ-4 שבועות אזהרת מסע לאתיופיה. זאת, לאחר שממשלת אתיופיה הכריזה לפני כחודש על מצב חירום כללי בעקבות הסלמת הלחימה במדינה. משרד החוץ הישראלי המליץ לאזרחים ישראלים המתעתדים להגיע לאתיופיה לשקול להימנע מנסיעות לא חיוניות בעת הזו. כמו כן, המשרד קרא לישראלים השוהים במדינה לקצר את שהותם, לנקוט במשנה ערנות ולהתעדכן באופן שוטף על התקדמות הלחימה במדינה בכלל והמצב בעיר הבירה בפרט.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 תגובות

    1. אתיופיה סכנה יש רצח עם שם מה לא ברור?

      1. אני חיי באדיס אבבה אין פה קורנה אני רק לא מבין למה אתיופיה היא מדנה אדומה בדקתים כמה מאומתם יש מצאתם ובקדתי הנכנסים מאתיופה יש הרבה אנשים חיובים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.