באל על מעריכים: כניסת וירג'ין תחריף את התחרות בקווים לארה"ב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אל על רשמה גידול של כ-7% בתנועת הנוסעים לארה"ב ברבעון השלישי של 2019, כאשר באופן כללי נרשמה עלייה של כ-17% בתנועת הנוסעים. ומה הם מספרי הנוסעים לאירופה, לאסיה ואפריקה?

התחרות בקווים הטראנס אטלנטיים בנתב"ג גוברת.

אל על רשמה עלייה של כ-7% בתנועת הנוסעים שלה בטיסותיה הישירות לארה"ב ברבעון השלישי של 2019. כאשר סך הכול נרשם בתנועת הנוסעים בקווים הטראנס אטלנטיים גידול של כ-17%.

זאת בעיקר בשל גידול בפעילות חברת דלתא, אשר הוסיפה בחודש יוני האחרון טיסה יומית בקו ת"א-ניו יורק, וסך הכול מפעילה 14 טיסות שבועיות בקו זה.

תנועת הנוסעים של דלתא גדלה בכ-91%, בנוסף לגידול של כ-17% בפעילות חברת יונייטד אשר מחודש מאי 2019 מפעילה 3 טיסות שבועיות בקו ת"א-וושינגטון, זאת בנוסף ל-14 טיסות שבועיות בקו ת"א-ניו יורק ו-7 טיסות שבועיות בקו ת"א- סאן פרנסיסקו.

 

אל על, עלייה של כ-7% בתנועת הנוסעים לארה"ב. צילום: 123rf

 

אל על החלה כזכור להפעיל 3 טיסות שבועיות בקו ת"א-סאן פרנסיסקו, והחל מחודש יוני מפעילה החברה טיסה שבועית בקו ת"א-לאס וגאס.

בקווים לאירופה, אל על רשמה עליה של כ-6% בתנועת הנוסעים בטיסותיה הישירות בנתיבים לאירופה לעומת הרבעון המקביל אשתקד. כאשר סך הכול ברבעון זה נרשמה עליה של כ-3% בתנועת הנוסעים לאירופה.

החברות הזרות וחברות הלואו קוסט הגדילו את תנועת הנוסעים שלהן בכ-2% , ואילו חברות השכר רשמו ירידה בשיעור של כ-3%. בעקבות כניסת וירג'ין אטלנטיק באל על מעריכים כי: "פעילות וירג'ין עלולה לגרום להחרפת התחרות בקו ת"א-לונדון. כמו כן מעריכה החברה, כי: "חלק ניכר מנוסעי חברת וירג'ין אטלנטיק טסים עמה בטיסות המשך ולכן פעילות וירג'ין בקו ת"א-לונדון עשויה לגרום להחרפת התחרות גם בקווים הטראנס אטלנטיים שמפעילה החברה".

 

דלתא, גדלה בכ-91% . צילום shutterStock

 

לגבי הנתיבים לאסיה ואפריקה, ברבעון השלישי, נרשמה עלייה של כ-2% בתנועת הנוסעים של אל על בטיסותיה הישירות לאסיה ואפריקה, כאשר נרשמה עלייה של כ-5% בסך כל תנועת הנוסעים בנתב"ג לאסיה ואפריקה לעומת הרבעון המקביל אשתקד. בתנועת הנוסעים למדינות אסיה חל גידול של כ-11%, כאשר בקווים לסין נרשמה עלייה של כ-14%, על רקע גידול בפעילות חברת סצ'ואן איירליינס אשר החלה להפעיל טיסות בקו ת"א-צ'נגדו, בקו ת"א-הונג קונג נרשמה עלייה של כ-24%, על רקע פעילות קתאי פסיפיק אשר הפעילה טיסה יומית בקו זה לעומת 4 טיסות שבועיות בלבד ברבעון המקביל אשתקד, ובקווים להודו נרשם גידול של כ-15% על רקע גידול בפעילותה של אייר אינדיה, אשר הפעילה ברבעון זה 5 טיסות שבועיות לעומת 4 טיסות ברבעון המקביל אשתקד. בקווים לאפריקה נרשמה ירידה של כ-9% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

 

צילום: וירג'ין אטלנטיק

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.