בגלל העלייה בתחלואה מקורונה: פיילוט הפעלת טיסות מנתב”ג נדחה ליולי

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
על רקע החשש מגל תחלואה שני, פיילוט להפעלת טיסות מנתב"ג ל-1 עד 3 יעדים שהיה מתוכנן לצאת ב-15 ביוני נדחה ל-1 ביולי. רה"מ, בנימין נתניהו, אמש: "יש עלייה בתחלואה. אם נצטרך נחזור להגבלות במשק"
קפריסין
נאלץ להמתין עוד עם חופשת הבטן גב מעבר לים. חוף בקפריסין. צילום: 123rf

עקב התפרצות הקורונה בסוף השבוע האחרון בבית הספר הגימנסיה העברית בירושלים והחשש מגל תחלואה שני, הוחלט לדחות ל-1 ביולי פיילוט טיסות שהיה מתוכנן לצאת לדרך ב-15 ביוני.

אמש (מוצ”ש) אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס עקב העלייה הפתאומית בעקומת הקורונה, “יש עלייה בתחלואה. אם נצטרך נחזור להגבלות במשק”. עוד אמר, “המגפה לא מאחורינו. היא משתוללת בעולם ועדיין כאן בישראל, בינינו ובתוכנו. כיבינו את הלהבות הגדולות של המדורה בארץ אבל נשארו גחלים לוחשות וכל רוח קלה מפיחה בהן אש. אף אחד לא חסין מזה. כל עוד לא נמצא חיסון לנגיף הוא יחזור ויתפשט אם לא נקפיד על כללי הזהירות”.

נוכח העלייה במספר הנדבקים כאמור, רשות שדות תעופה, המל”ל, משרד הבריאות וחברות תעופה החליטו לדחות את הפיילוט מה-15 ביוני ל-1 ביולי.  במסגרת הפיילוט צפויים לצאת כ-20 אלף נוסעים בטיסות ל-1 עד 3 יעדים בהם קפריסין, גיאורגיה ויעד נוסף שטרם הוחלט לגביו. בסיור שקיים באחרונה שמואל זכאי, מנהל נתב”ג, לראשי משרד הבריאות, המל”ל וחברות תעופה, אמר זכאי, “אולי בחודש ספטמבר נגיע לרמה של חצי מילון נוסעים בנתב”ג. זאת אולי הרמה שתשמר עד סוף 2021-2020 כל עוד לא ימצא חיסון והתחלואה נודדת בין מדינות וקצב ההתפרצות שונה בין מדינה למדינה”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

14 מחשבות על “בגלל העלייה בתחלואה מקורונה: פיילוט הפעלת טיסות מנתב”ג נדחה ליולי”

 1. מיכאל טופציאשוילי

  זה ממש לא הוגן עליה בחולים זה בגלל אנשים לא אחראים בישראל תאמינו לי שהרבה יותר בטוח לנסוע למדינות ירוקות מאשר לצאת לפאבים או מסעדות בארץ הם סתם עושים לנו עוול לדעתי הגיע הזמן שנפעיל לחץ על מקבלי החלטות שיפתחו לנו כבר גבולות ונוכל לנסוע למדינות ירוקות

  1. להפעיל לחץ? איך בדיוק? השמח לשמוע ,
   אני גם לא מבינה למה אני וילדים שלי חייבים להפסיד את החופש שלהם בגלל אנשים כאלו

   1. אם לממשלה הקודמת היו ביצים הם היו עושים בדיקות בתחילת ההתפרצות בשדה התעופה!!! ולא מביאים 70% חולים מארהב בגלל שפוחדים מטראמפ!!! ומה עשו בנתבג כלום!!!
    פתחו תחנה של מאדא בטרנזיט ושמו שלט מי שלא מרגיש טוב שיבוא להיבדק..תראו לי פרייר אחד שהלך….
    ועכשיו קיבלה הממשלה ביצים קרות ועובדה שהטיסות לארהב ממשיכות כסידרם!!!בושה וחרפה
    בגללם כל כך הרבה אנשים בחלת!!!!
    עד מתי,!!!!!!!

 2. יונתן

  תנו לחיות מי שיכול לצאת מהארץ למה למנוע ממנו. הרגתם את הבריאות שלנו. רוצים להמשיך לחיות כרגיל בכל העולם יש קורונה מי שנדבק שישאיר בבית מי שלא שימשיך לחיות אי אפשר למנוע דברים בסיסים…

 3. הזדמנות טובה לחנך את האוכלוסיה.
  החינוך כבר מזמן לא קיים בישראל אצל רוב המכריע של האוכלוסיה.
  אז עם המדינה שכחה מה זה חינוך, אז לפחות תודה לנגיף שיחנך אותנו, אפילו בדרך הקשה.

  1. לחנך את האוכלוסייה עושים במדינות דיקטטורות.
   הגיע הזמן לשחרר אותנו, אי אפשר להקדיש את כל החיים למחלה אחת, חיים של אנשים נהרסים, אנשים מתים ממחלות אחרות, התאבדויות. מדינת ישראל היא כרגע דיקטטורה על כל המשתמע מכך וזה מצב נוראי.

 4. זה פשוט לא יתואר, ״עלייה בתחלואה״. נקודתית התפרצות. זו לא עלייה בתחלואה. 14 איש ליום במדינה של 9 מליון זו לא עלייה שבכלל צריך להתייחס אליה. פשוט זה משרת מישהו ״בחסות הקורונה״ לכלוא אותנו פה ולאיים עלינו בהסגרים. מפחיד מפחיד מה שמתרחש כאן

 5. ושרת התחבורה שותקת…
  ברור, מעדיפה ללקק לביבי. יותר משתלם מאשר להתחיל להזיז עניינים. הלו! טיסה למדינה ירוקה הרבה יותר בטוחה מיום לימודים בבית ספר!

 6. שלומי

  חארות
  הם עושים את זה כדי שנקנה חופשה בארץ .
  שולטים עלינו מרחוק , משטרת מחשבות וסימן רע אחד .
  שילך כבר לעזאזל

 7. מצבקר שושנה

  אני לא מבינה את אנשים האלה, שרצים לטוס בכל מחיר.בכל העולם עדין משתוללת קורונה. אנשים מקומיים הסתכלו אליך בחיסוס ומי צריך תיירים חולים במדינה זרה? קצת היגיון לא יזיק.

 8. הזוי . פרופ ממשרד הבריאות מחזיקה את נתב”ג כמבצר האחרון של אגו שלה.
  גברת עם יכולת ניהול משבר נמוכה. בשביל אפס סיכונים לא צריכים להיות פרופסור.

 9. הכל עבודה בעיניים!!! לממשלה יש אינטרס מובהק להשאיר את המשק ככה. הם רוצים לשחק עם “הנתונים”, שאף אחד לא יודע אם אמת או לא. הם לא יכולים לפתוח את השמים בגלל ארה”ב ולכן החליטו לעשות שוב בדיקות קורונה כדי להראות נתונים של עליה ובכך להצדיק זאת, הם גם ישחקו עם הנתונים לפי איך שבא להם!!! זה הסיפור, אין עליה בנדבקים, זה הכל חרטה ועבודה בעיניים.

  1. בדיוק! וכמה אנשים הולכים שולל אחרי זה. לא יודעת אם ארה״ב זו הסיבה אבל ברור שהמניע הוא בטח ובטח לא שאגה לשלום העם

 10. נראה לכם שההנהגה תסתבך עם טראמפ ויאשרו טיסות ליעדים שיהיו מועדפים על ארה”ב??? כשיאשרו טיסות ליבשת טראמפ, יאשרו גם ליעדים האחרים….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.