“בגלל תנאי השוק”: אלרוב נדל”ן דחתה את ההנפקה של חברת הבת בשווייץ

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה הודיעה כזכור על התקדמות הנפקת 'אפיק סוויס' בבורסה השוויצרית בהיקף של כ-200 מיליון פרנק שוויצרי, אך היום פרסמה כי החליטה בסופו של דבר לדחות אותה
עליות שערים למניות חברות התיירות
צילום: 123rf

אלרוב נדל”ן הודיעה היום (ג’), על דחיית ההנפקה של חברת הבת, אפיק סוויס, בבורסת ה-Exchange Swiss SIX בשווייץ.
החברה כבר הודיעה על התקדמות בהנפקה, אך היום כאמור החליטה לשנות כיוון, ולדחות אותה בנימוק של: “זאת עקב תנאי השוק, אך תמשיך לבחון הזדמנויות להנפקה בעתיד”.
החברה דיווחה כי החברה בה יש לה כ-77.8% מהמניות קבעה כי טווח המחיר למניה יהיה בין 66-77 פרנק שוויצרי, כאשר זה משקף שווי לחברת הבת לאחר ההנפקה 695-778 מיליון פרנק שוויצרי.
לקראת ההנפקה, אלרוב דיווחה כי היקף ההנפקה המוערך היה בכ-200 מיליון פרנק שוויצרי, שייעור החזקות הציבור בחברת הבת, היה צפוי להיות כ-28.8% , ושל אלרוב נדל”ן שיעור ההחזקה היה צפוי להיות כ-55.4%.
במסגרת התשקיף, חברת הבת ציינה כי בכוונתה לחלק דיבידנד קבוע בסך של 2.60 פרנק שוויצרי למניה בגין שנת 2020. חלקה של החברה כ-15.2 מיליון פרנק שוויצרי בהתחשב באחזקותיה.
תמורת ההנפקה שהייתה אמורה להתקבל הייתה צריכה לשמש את חברת הבת, אפיק סוויס בין היתר, למימון רכישת נכסים עתידית, למימון פיתוח הנכסים שבבעלותה של חברת הבת, השקעות, לתפעול שוטף, להחזר הלוואות מבנקים בסך של כ-28 מיליון פרנק שוויצרי והחזר מלוא יתרת הלוואות הבעלים, בסך של כ-5 מיליון פרנק שוויצרי.
לחברת אפיק סוויס, פורטפוליו של נכסים מניבים איכותיים הכוללים משרדים, נכסי מסחר שברובם קיים עוגן חנויות מזון ונכסים לוגיסטיים בהיקף של כ-248,000 מ”ר, וצבר נכסים לפיתוח פוטנציאלי נרחב של יותר מ-175,000 מ”ר.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה