בהתאחדות סוכני הנסיעות רוצים את שקדי או שפירא לתפקיד היו”ר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שקובי קרני סיים את תפקיד היו"ר, בהתאחדות סוכני הנסיעות סימנו את שני מנכ"לי אל על לשעבר לתפקיד. בינתיים, הציע את עצמו לתפקיד היו"ר איש תיירות וותיק

אחרי שקובי קרני סיים את תפקיד יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות, ואף חבר התאחדות לא הציע את עצמו כיו”ר, וכפי שכבר פורסם בפספורטניוז גורמים בסביבת ההתאחדות החליטו לפנות למועמדים חיצוניים.

מי שבסביבת ההתאחדות סימנו הם מנכ”לי חברת אל על לשעבר, אליעזר שקדי ועמוס שפירא, שפנייה אל השניים אמורה להיעשות ע”י גורמים בכירים.

אותם גורמים החליטו לבדוק האם השניים יהיו מעוניינים לקחת על עצמם את תפקיד היו”ר. מי שפנה אל גורמים בהתאחדות והציע את עצמו לתפקיד הוא, יהודה זעפרני, מי שהיה שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים באופיר טורס והיה בעבר אף חבר וועד ההתאחדות.

גורמים בהתאחדות מבינים שהיא לא יכולה להישאר בלי יו”ר. קובי קרני כזכור, הגיב השבוע בחריפות על האפשרות של הבאת יו”ר חיצוני ואמר : זוהי “פשיטת רגל של הענף, אף יו”ר חיצוני לא יוכל לנהל את הענף”.

לאחר הבחירות לוועד ההתאחדות השבוע, ולאחר שאורי שנבל הוריד ברגע האחרון את המועמדות שלו, חברת הוועד החדשה היא סער צוויג פוקס, מחברת Y PAY MORE.

שאר חברי הוועד הם : רונן קרסו, סגן יו”ר ההתאחדות מאיסתא, הגזבר שלומי חליבנר מעתיד טורס, אייל אביגדור מאמסלם טורס, אלי ברגמן מעדי טורס, דניאלה הורביץ מעלית נסיעות, יוני וקסמן מאופיר טורס, עודד חודורוב מדיזנהאוז בי.טי.סי, אמנון מלכא ממונה טורס, רוני נוסבאום מגנים טורס, ויוסי סליקטר מברון טורס.   

אליעזר שקדי. צילום: יונתן בלום

   

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה