בואינג ואירופלוט בשת"פ חדש

יצרנית המטוסים, וחברת התעופה הלאומית של רוסיה, חתמו על חוזה לשדרוג תא הנוסעים ב-18 מטוסי בואינג מסוג 777-300 של החברה. "זהו כבוד גדול שחברת תעופה רוסית מובילה בוחרת בפתרונות של בואינג," אמר נשיא ומנכ"ל בואינג סטאן דיל

אירופלוטבואינג 777. צילום: אירופלוט

 

חברת התעופה הרוסית אירופלוט עתידה לעצב מחדש את תא הנוסעים ב-18 מטוסי בואינג מסוג 777-300.
חברת התעופה חתמה על חוזה ביחד עם חטיבת שירותי התמיכה של בואינג (BGS), לטובת עבודות ההנדסה והספקת ערכות עם הרכיבים המתאימים לעיצוב החדש של תאי הנוסעים.

"זהו כבוד גדול שחברת תעופה רוסית מובילה בוחרת בפתרונות של בואינג," אמר נשיא ומנכ"ל בואינג שירותי תמיכה, סטאן דיל. "אירופלוט היא מפעילה ותיקה של מטוסי בואינג 777 ואנחנו שמחים לספק להם את המומחיות והידע של בואינג לתמיכה ביישום התוכניות, הצמיחה האסטרטגית ותוכניות הפיתוח ארוכות הטווח שלהם."

מנהל הכספים הראשי של אירופלוט, אנדריי צ'יחנקין: "עיצוב פנים המטוס של בואינג 777, נועד בכדי להעצים את איכות הפרימיום של החברה בכל מחלקות הנוסעים שלה. שדרוג מהסוג הזה יביא את אירופלוט להישגים חדשים".

אירופלוט מפעילה טיסות ל-159 יעדים ביותר מ-54 מדינות, ובעלת צי של 249 מטוסים. ב-2018, החברה הטיסה 35.8 מיליון נוסעים ברחבי העולם, ויותר מ-700,000 נוסעים מישראל.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה