בוקינג.קום: המרחק שגמעו הישראלים בדרך לחופשת קיץ התקצר ב-82%

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מה שלא רואים שם, רואים כאן. מבדיקה שערכה בוקינג.קום עולה כי מרחק הנסיעה שגמעו מטיילים ישראלים ביוני-אוגוסט התקצר ב-82% לעומת התקופה המקבילה אשתקד: 462 ק"מ לעומת 2,533 ק"מ. בכמה התקצר הממוצע העולמי?
בוקינג.קום
חופשה בישראל. צילום: 123rf

כצפוי, נוכח משבר הקורונה וסגירת השמיים לסירוגין, מרחק הנסיעה שהישראלים גמעו בדרך לחופשת קיץ התקצר בחודשים יוני-אוגוסט השנה בכ-82% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. קרי, הישראלים עברו לנפוש, לחקור ולגלות מקומות סמוך לבית. כך עולה מבדיקה שערכה ענקית התיירות האינטרנטית, בוקינג.קום.

בקיץ 2019, מרחק הנסיעה הממוצע שעשו המטיילים הישראלים בדרך לחופשות בארץ ובעולם עמד על 2,533 ק”מ להזמנת חופשה. בקיץ האחרון, מרחק זה צנח לממוצע של 462 ק”מ להזמנה. כלומר, מעט יותר מהמרחק שבין חיפה לאילת. עוד על פי בוקינג.קום, מרחק הנסיעה הממוצע של כלל המטיילים בעולם עומד על 63% לעומת, כאמור, 82% אצל המטיילים הישראלים.

שני-שליש (64%) מהמרחק הכולל שמטיילים ישראלים עשו בדרך לחופשה בקיץ האחרון (1 ביוני-31 באוגוסט) היו בתוך ישראל לעומת 3% בלבד בתקופה המקבילה ב-2019. לוקיישנים עם חופים ולוקיישנים כפריים כיכבו בראש רשימת היעדים שהוזמנו בבוקינג.קום על ידי מטיילים ישראלים בהם אילת, ים המלח, טבריה, כפר בלום, מגדל, עין גב ועין גדי.

על פי בוקינג.קום, חלה עלייה בלינה באתרי קמפינג הקיץ לעומת הקיץ אשתקד וכן בלינות באכסניות ולאחר מכן בצימרים. שלושת סוגי האירוח הללו עמדו בראש דירוג סוגי הלינה הטרנדיים ביותר בקרב ישראלים.

לדברי אריאן דיג’ק (Arjan Dijk), סגן נשיא בכיר ומנהל שיווק ראשי בבוקינג.קום, “בזמנים חסרי תקדים אלה, זה מרגיע לראות שלמרות שהתוכניות וסדרי העדיפויות שלנו אולי השתנו, התשוקה שלנו לנסיעות נותרה על כנה. קיץ 2020 הוכיח שהסיפוק וההנאה מטיולים לא נמדדים בקילומטרים כאשר יש שפע של מקומות והרפתקאות לגלות סמוך לבית”.

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה