בורחים מהסגר: בריטיש איירווייס מגדילה תדירויות טיסה בקו ת”א-לונדון עקב ביקוש גבוה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מבדיקת פספורטניוז עולה כי חברת התעופה הבריטית שחידשה את טיסותיה ב-9 באוגוסט, תגביר את תדירויות הטיסה שלה לבריטניה במהלך חודש ספטמבר נוכח ביקושים גבוהים. כמה טיסות שבועיות תוציא בשבועות הקרובים לאנגליה המוגדרת מדינה ירוקה?
בריטיש איירווייס
בריטיש איירווייס. צילום: 123rf

חברת התעופה הבריטית, בריטיש איירווייס, שחידשה את טיסותיה לישראל וממנה ב-9 באוגוסט לאחר הפסקה ממושכת, מגדילה את תדירויות הטיסה שלה בין הית’רו-לונדון לנתב”ג.

מבדיקת פספורטניוז עולה כי בריטיש איירווייס, שהפעילה החל מ-9 באוגוסט ועד היום, 3 טיסות שבועיות בימים א’-ב’-ה’, תעלה השבוע ל-4 טיסות שבועיות. את הטיסה הרביעית שהתווספה תוציא בריטיש איירווייס ביום שבת הקרובה.

בשבוע הבא, בין ה-20 ועד 26 בספטמבר, מספר הטיסות השבועיות של בריטיש יעלה ל-8 טיסות שבועיות לפי תמהיל של 6 טיסות בשעות אחה”צ ושתי טיסות בשעות הבוקר. בריטיש איירווייס מפעילה בקו היתרו’-נתב”ג שני מטוסים: איירבס 350 ובואינג 787 הדרימליינר.

בשבוע של יום כיפור החל ב-27 בספטמבר, תפעיל חברת התעופה הבריטית 7 טיסות שבועיות: ביום ראשון, ערב יום כיפור תצא טיסה יומית אחת, ביום שני, יום כיפור, אין טיסות, ביום שלישי תצא טיסה אחת, ברביעי שתי טיסות ובחמישי ובשישי טיסה אחת בכל יום. החל מ-1 באוקטובר, לוח הטיסות של בריטיש איירווייס יתייצב על טיסה יומית שתצא בשעות אחה”צ.

נראה כי הביקוש הגבוה לטיסות של בריטיש איירווייס נובע מן העובדה שבריטניה מוגדרת על ידי משרד הבריאות הישראלי כמדינה ירוקה שאיננה מחייבת כניסה לבידוד בחזרה ממנה. ייתכן וישראלים רבים מנצלים את העובדה שנמל התעופה בן גוריון הוחרג מן הסגר כדי להימלט מן הסגר ולבלות את 3 השבועות הקרובים באנגליה.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “בורחים מהסגר: בריטיש איירווייס מגדילה תדירויות טיסה בקו ת”א-לונדון עקב ביקוש גבוה”

  1. לבלות את 3 השבועות הקרובים באנגליה מתוכם בשבועיים בבידוד? לוח הטיסות הזה פורסם כבר מזמן ולא מאז שהכריזו על סגר. מספיק לחפש כותרות בכוח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה