בלי ידיים בקורונה? שר התיירות וראש העיר אילת לוחצים ידיים בלי כפפות. צפו

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בגלל הקורונה רבים מאיתנו נפרדו לשלום מהנשיקה על הלחי ומלחיצת היד במפגש עם אחרים מחשש להידבקות. שר התיירות הנכנס, אסף זמיר, שכנראה התגעגע ללחיצת היד של פעם, לחץ את ידו של ראש עיריית אילת בסיור שערך בעיר. צפו
בלי ידיים בקורונה? שר התיירות וראש העיר אילת לוחצים ידיים
שר התיירות הנכנס, אסף זמיר ושר התיירות היוצא יריב לוין

יומיים אחרי שנכנס לתפקידו כשר התיירות, אסף זמיר, ירד לאילת. שם נפגש, בין היתר, עם ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי. בתמונה שהעלה לדף האינסטגרם שלו, זמיר נצפה לוחץ את ידו של יצחק הלוי בניגוד להמלצה להימנע מלחיצת ידיים חשופות בשל סכנת ההידבקות בקורונה. "נפגשתי עם ראש העירייה ודנו בשיקום תיירות העיר לאחר הקורונה ובחשיבות שאני רואה באילת כמנוע צמחיה כלכלי עבור ישראל כולה", כתב זמיר באינסטרגם.

מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת ואסף זמיר, שר התיירות. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של זמיר

בפוסט אחר שהעלה בעקבות הסיור שערך באילת כתב זמיר: "ירדתי לאילת, משימת שיקום לאומית חשובה שהביאה את העיר ל-80 אחוזי אבטלה. קיימתי פגישות בעירייה, סיירתי בטיילת ודברתי עם תושבי ובעלי עסקים. ענף התיירות נמצא במשבר הכי עמוק שידע, ותפקידי הראשון יהיה לסייע בקידום החזרה המלאה של הענף לפעילות ושיקום התעשייה שנפגעה בצורה אנושה. תחום התיירות בטבריה, נצרת, תל אביב יפו וירושלים, התיירות הכפרית בצפון ובנגב – כל אלו נמצאים במשבר ונעבוד קשה יחד עם משרדי הממשלה הנוספים בכדי להחזיר את כולם למסלול. על מנת שהעובדים יחזרו למקומות העבודה שלהם, ושנוכל לעבור מעיסוק בשיקום לעיסוק בקידום התיירות, בשיפור החוויה התיירותית וביצירת גידול בתיירות הנכנסת".

שר התיירות, אסף זמיר. צילום מסך מדף הפייסבוק של זמיר

העיר אילת נפגעה קשות ממשבר הקורונה. הנגיף רוקן אותה מתיירים ופגע אנושות בכלכלתה המושתת רוב רובה על תיירות. באילת 62 אלף תושבים, 90% מהם מועסקים בתעשיית התיירות. על פי נתוני שירות התעסוקה, שיעור האבטלה באילת עומד על 70% – גבוה בהרבה ממוצע דורשי העבודה הארצי. על מצבה העגום של העיר השרויה בתרדמת ניתן ללמוד גם מנתוני רשות שדות התעופה לפיהם בחודש אפריל טסו בקו תל אביב-אילת רק 1,414 נוסעים, מרביתם תושבי העיר שנזקקו לטיפול רפואי במרכז או חיילים, לעומת 103,474 נוסעים באפריל אשתקד. אילת היא ללא ספק הנפגעת הקשה ביותר בישראל מהמשבר שזימן לנו הקורונה. ואם לא די בכך, גם סופה שהכתה באחרונה בעיר ללא רחם, הסבה לה נזקים המוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.