בניין האמפייר סטייט, הסמל של ניו יורק, מתכונן לפתיחה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מצפה הכוכבים של בניין האמפייר סטייט (ESB) ייפתח מחדש ב-20 בחודש, כמובן, עפ"י מגבלות קיבולת של מדינת ניו יורק ותקני איכות סביבה משופרים
בניין האמפייר סטייט
בניין האמפייר סטייט. צילום: 123rf

האייקון של ניו יורק, בניין האמפייר סטייט (ESB), הודיע היום על הפרוטוקולים והתהליכים החדשים הנדרשים כצעד האחרון להכנה לקראת פתיחת מצפה הכוכבים המפורסם בעולם, שייפתח מחדש ב- 20 ביולי 2020, תחת הנחיות של מדינת ניו יורק.
אנתוני א. מלקין, היו”ר, אמר: “אנו פותחים מחדש את הסמל המוכר בעולם כולו של העיר ניו יורק, אחרי השקעה של 165 מיליון דולר בחוויית המצפה החדשה… הביקורים יוגבלו בתחילה מתחת להנחיות הקיבולת של מדינת ניו יורק, ונעבור להזמנות באינטרנט בלבד. הקיבולת המופחתת והיעדר התיירים מחוץ לעיר ייצרו חוויה ניו יורקית ייחודית”.
במשך השבועות הראשונים יופחתו שעות הפעילות מהשעה 8:00 עד 11:00 בערב. 500 אורחים בלבד יוכלו לשהות בשטח של 70,000 מ”ר. הפיתוח המחודש של המצפה בהשקעה של 165 מיליון דולר, שהסתיים בדצמבר 2019, יצר כניסה נפרדת לבניין, המוקדשת רק למבקרי המצפה.
אמות המידה של מצפה הכוכבים כוללות תקני איכות סביבה משופרים, הכוללים מסנני אוויר MERV 13, טיהור אוויר של AtmosAir ואוורור מתמיד באמצעות הזרמת אוויר צח.
פרוטוקולי האורחים יכללו בדיקת חום ללא מגע ודרישה לכיסוי פנים לאורך כל הביקור. בזמן הפתיחה המחודשת כל צוותי המארחים, הניקיון והביטחון יוכשרו בשירות לקוחות נוסף, שימוש במוצרי PPE, נהלי ניקיון חדשים ומעקב מתמיד.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה