שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

ברדק: יום לפני פתיחת השמיים לזרים, במשרד הבריאות טרם עדכנו את מערכת הנוסע הנכנס

לאחר שבמשרד הבריאות לא הספיקו לעדכן את מערכת הנוסע הנכנס, מבקשים במשרד מחברות התעופה: ״לאפשר לתיירים שהציגו תעודת קורונה, לעלות לטיסה לישראל גם אם האישור המופק בהצהרת הנוסע מציין אחרת. זאת עד שמערכת הנוסע הנכנס של משרד הבריאות תתעדכן״
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
המסיכות יורדות בטיסות הפנים ארציות בישראל. צילום: 123rf

למרות שישראל שינתה את מתווה כניסת התיירים לארץ, והחל ממחר תיירים מחוסנים מורשים להיכנס, מערכת הנוסע הנכנס של משרד הבריאות אליה אמורים להיכנס תיירים כדי לקבל אישור כניסה לישראל אינה מעודכנת.

מסתבר שבמשרד הבריאות עדיין לא דאגו עד היום בערב (שבת) לעדכן את האתר והתיירים שאמורים להגיע מחר אינם יכולים למלא את הטופס הדיגיטלי הנדרש.

בעקבות הברדק, משרד הבריאות הוציא הודעה לחברות התעופה השונות, לאפשר את עליית הנוסעים שיעמדו בקריטריונים.

"לאור ההנחיות החדשות לתיירים, יש לאפשר לתיירים שהציגו תעודת קורונה (אישור חיסון או החלמה רשמי של מדינות המוצא), לעלות לטיסה לישראל גם אם האישור המופק בהצהרת הנוסע מציין אחרת. זאת עד שמערכת הנוסע הנכנס של משרד הבריאות תתעדכן, דבר הצפוי לקרות מחר בבוקר (יום ראשון)", הודעת משרד הבריאות.

למרות ההודעה, מי שאחראי על עליית הנוסעים הן לא חברות התעופה השונות, ומחר בשדות התעופה בעולם, צפוי להיות בלגן לא קטן עם זרים שיבקשו לעלות לטיסות לישראל.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

7 תגובות

  1. חבורה של מטומטמים! לא יודעת עם איזה חברות תעופה הם דיברו, אבל לופטהנזה לא נתנה לאנשים לעלות הערב על הטיסה!!!!

  2. ועכשיו שמבינים במשרד המחלות שאין מה לעשות עם בעיית השפעת ולכן צריך לבטל את כל ההגבלות בכניסה לארץ ולאפשר ולעודד כניסה של תיירים מחוסנים ולא מחוסנים ללא בדיקות מיותרות ומטופשות ומי שרוצה להתחסן כאן כמו הרוסים או ממדינות נחשלות אחרות לתת לו להתחסן במחיר סביר וכך לעודד את התיירות דרך ניצול המצב המשוגע של השפעת

  3. גם אם יש לחם כל האישורים . צריך גם אישור ממשרד הפנים. גם היום אשתי עם כל האישורים לא יכלה לטוס .הם ביקשו אזמנה ממשרד הפנים .

  4. מספרים שמותר לאזרחים זרים לנסוע לישראל אים הם מחוסנים אבל כל השאר השאר לא מספרים לדוגמה רשות מהמינהל להכנס לישראל וכל מיני דברים כאלה כמו אפוסטיל.

  5. איך יעדכנו?שר הבריאות עסוק בימים אלו ברדיפת ילדים בריאים ושליחתם הביתה כי העזו לא להתחסן. עסוק בלהעלות בכל שעה עגולה פוסטים שמפארים אותו ואת שמו. איך יהיה זמן?

  6. לאור הדרישות של מדינת ישראל לא נראה לי שהם רוצים תיירים דרישות בלתי אפשריות לתייר נורמלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.