בריטיש איירוויס מציינת 100 שנה להיווסדה עם השקעה של 6.5 מיליארד דולר

חברת התעופה הבריטית תשיק השנה מגוון רחב של שדרוגים בשירות לנוסעים, תרחיב את צי המטוסים שלה ב-15 מטוסים נוספים ותשיק יעדים חדשים

התפריט בחדש בטיסות בריטיש איירוויס

בריטיש איירווייס תציין השנה 100 שנים להיווסדה, עם שורה של חידושים בעלות של כ-6.5 מיליארד דולר.

החברה מודיעה על הוספתם של יעדים חדשים ביניהם הערים פיטסבורג וצ'ארלסטון בארה"ב ועל הרחבת צי המטוסים שלה עם תוספת של 15 מטוסים חדשים ביניהם ארבעה מטוסי איירבאס 350A ושני מטוסי בואינג 777. בנוסף, רשת WiFi מתקדמת תופעל לרווחת הנוסעים.

כמו כן תשדרג השנה החברה את מחלקות היוקרה שלה (World Traveller Plus, מחלקת העסקים והמחלקה הראשונה): תצורת המושבים עוצבה מחדש ; כלי המיטה, מוצרי השינה וערכות הנוחות יעוצבו מחדש על ידי מעצבים בריטיים מובילים; ותפריטי המנות והמשקאות יוחלפו. כמו כן, בריטיש איירווייס תציג מגוון רחב של שיתופי פעולה חדשים לחברי מועדון הלקוחות Executive Club ושלל דרכים חדשות לצבירת נקודות זכות ומיילים. כמו כן תשיק החברה טרקלינים חדשים לטובת נוסעי היוקרה בשדות התעופה של סן פרנסיסקו, יוהאנסבורג, ג'נבה ו-JFK בניו יורק.

החברה אף שדרגה את אתר האינטרנט שלה, והיא מציגה שיפורים נוספים בשירותי הקרקע שלה. כך, בעקבות ההצלחה של הפיילוט בשדה התעופה הית'רו שבלונדון, בריטיש איירווייס הודיעה כי תפרוש אמצעי זיהוי ביומטריים בשדות תעופה מרכזיים נוספים ברחבי העולם: גטוויק, JFK, אורלנדו, לוס אנג'לס, מיאמי ועוד.

נושאים שמוזכרים בידיעה