בריטיש מציעה: טוסו ללונדון בחברות אחרות בימי השביתה

1,700 טיסות של בריטיש איירווייס בוטלו בימים ב' וג' בשבוע הקרוב, כולל 13 טיסות בקו בין לונדון לתל אביב, ולנוסעים הישראלים הוצע החזר כספי או מציאת טיסה חלופית. הטיסות ב-27 בחודש, בו צפויה שביתת טייסים נוספת, עדיין לא בוטלו

צילום: 123RF

קרוב ל-5,000 טייסי בריטיש איירווייס ייצאו לשביתה של יומיים ב-9 וב-10 בחודש, בימים ב' וג' בשבוע הקרוב, וביומיים אלה נאלצה החברה לבטל 1,700 טיסות, כולל 13 טיסות, ככל הנראה, בקו בין לונדון לתל אביב, בו מפעילה החברה 3 טיסות יומיות.

ביום ב', 9 בספטמבר, מבוטלות 3 טיסות יומיות מלונדון לתל אביב ו-3 טיסות חוזרות. בדיוק כך יקרה גם למחרת, ביום ג', 10 בספטמבר. יתר על כן, גם ביום ד', 11 בספטמבר, לא תתקיים, ככל הנראה, טיסת הבוקר מתל אביב ללונדון, שכן טיסת הלילה הקודם לא תגיע מלונדון.

מאות הישראלים, שרכשו כרטיסי טיסה לימי השביתה, קיבלו הודעה מהחברה על ביטול הטיסות, והובהר להם כי יוכלו לקבל החזר, או לחלופין לשנות את מועד הטיסה או לחפש טיסה בחברות אחרות. כל מי שחיפש טיסה ללונדון באתר החברה בשבוע האחרון, קיבל הצעה חלופית לטוס בחברת איבריה, חברת האחות בקבוצת IAG, לטיסה מפוצלת דרך מדריד.

ראוי לציין כי הטייסים הכריזו על שביתה צפויה גם ב-27 בחודש, אך בריטיש איירווייס עדיין לא ביטלה את טיסותיה ביום זה מתוך תקווה, שעד אז השביתה לא תצא לפועל.

נושאים שמוזכרים בידיעה