גונן אוסישקין באגרת פרידה לעובדי אל על: “מסיים ברגשות מעורבים של גאווה גדולה לצד עצבות”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
המנכ"ל היוצא של אל על נפרד מעובדי החברה. "למרות ששנת 2020 הייתה קשה ביותר עבור חברת אל על, אני שמח על כך שהחברה צלחה כל מכשול שעמד בפניה והיא תישאר המוביל הלאומי עוד שנים רבות", כתב אוסישקין
אל על
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על. צילום: סיון פרג'

עם סיום תפקידו, גונן אוסישקין, המנכ”ל היוצא של אל על, פנה באגרת פרידה לעובדי החברה.

“אנשי אל על, לפני 17 שנה הצטרפתי לאל על כקצין ראשון בצי 747-200, עם תקוות, חלומות ותחושת גאווה על היותי חלק מחברה המסמלת את כל הטוב והיפה שיש לישראל להציע. מאז מילאתי מגוון תפקידים ומקצועות ואני מוקיר תודה על כך שדירקטוריון החברה ומנהליה אפשרו לי להגשים את חלומותיי ושאיפותיי לאורך השנים. בכל אותן התחנות והצמתים פגשתי אנשים מדהימים, חלקם הפכו לי לחברים לחיים. אם הייתי יכול הייתי נפרד ומחבק כל אחת ואחד מכם כשותפים לדרך, אך מאחר והדבר אינו אפשרי, אני מבקש להביע את תודתי והערכתי באמצעות מכתב זה.

למרות ששנת 2020 הייתה קשה ביותר עבור חברת אל על, אני שמח על כך שהחברה צלחה כל מכשול שעמד בפניה והיא תישאר המוביל הלאומי עוד שנים רבות. המשבר הגדול בתולדות התעופה טרם הגיע לסיומו ואני לא שוכח שרבים מאנשי החברה נמצאים עדיין בחל”ת, אך הולכים ומתרבים הסימנים לתקווה גדולה. כל מדינות העולם מתחסנות, היקפי הבדיקות גדלים והממשלות מבינות שיש למצוא כל דרך על מנת לפתוח את השמיים ולחדש את הקשרים האוויריים.

התלאות עוד לא הסתיימו, ובפני החברה עומד אתגר לממש את תוכנית ההתייעלות, כדי שהיא תוכל לתפוס את מקומה הראוי בקרב ענקיות התעופה ולהתחרות כשווה בין שווים על ליבו של הלקוח. בשנות כהונתי כמנכ”ל הזרעים להצלחה נזרעו. ביחד עשינו לילות כימים והפכנו כמעט כל אבן על מנת שאל על תשנה את פניה: רשת הנתיבים מגוונת, המטוסים חדישים והצי צעיר וטוב יותר משל המתחרים, מערכות מחשוב חדשניות, מוצר משודרג, שף חדש עם תפריט מצוין, מועדון נאמנות חזק עם כרטיס ששבר שיאים, שירות מעולה, והכי חשוב, אנשים מחויבים שעושים את ההבדל ועוד המון. כל אלה מחכים לפרוץ, רק אם תינתן ההזדמנות. מה שתכננו ועשינו בעבר יהיה רלוונטי ביום שאחרי הקורונה. היום הזה בוא יבוא.

אני מסיים את התפקיד ברגשות מעורבים של גאווה גדולה לצד עצבות. גאווה על כך שבסערה הגדולה ביותר שפקדה את אל על, עלה בידינו להגיע לחוף מבטחים. עצבות על כך שלא הגענו לשם עם כל אנשינו. אני יודע כי החודשים האחרונים היו קשים מאוד עבורכם, מרביתכם שוהים בבית כבר חודשים ארוכים ומועד החזרה עדיין לא ברור. אל תאבדו תקווה, אל על תישאר לעוד שנים רבות ותהיה חזקה יותר מתמיד.

אני מאחל למחליפי, אביגל שורק, הצלחה רבה. מההיכרות ביננו אני בטוח, כי הוא האיש הנכון להצעיד את אל על קדימה ביחד עם צוות ההנהלה ואנשי אל על המסורים והמקצועיים.

תם ולא נשלם, אני מסיים את התפקיד אך אינני נפרד מאל על, כי היא תמיד תהיה חלק משמעותי ממני.”

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

4 מחשבות על “גונן אוסישקין באגרת פרידה לעובדי אל על: “מסיים ברגשות מעורבים של גאווה גדולה לצד עצבות””

  1. האם מנכ״ל אל על הפורש (מופרש) חי. כוכב אחר? מי שקורא את האגרות שלו תוהה אם הוא מאמין במה שהוא כותב: ״ למרות ששנת 2020 הייתה קשה ביותר עבור חברת אל על, אני שמח על כך שהחברה צלחה כל מכשול שעמד בפניה והיא תישאר המוביל הלאומי עוד שנים רבות. ״. זה מה שהוא כותב. כמעט 6000 אנשים בחל״ת, החברה עוד לא קיבלה כספים, החברה לא החזירה כספים ללקוחות, הטייסים לא מקבלים את ההסכם שנחתם בשמם, רוב המטוסים מקורקעים והפסדי החברה הולכים וגדלים. מביש. מנכ״ל מנותק מהמציאות.

  2. שלום גונן. נכון שבמצבים טובים אתה היתה מנכ״ל טוב לעובדים ובתקופת קורונה הדעות ‏השתנו. כולם יודעים כמה לחץ היה מגברת תמי ברוביץ. העובדים רוצים לדעת את האמת בקשר לתמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה