גיבורי-העל של אל על

ביום שישי האחרון יצאו לדרך טיסות "הקומיקס" הראשונות של אל על. בטיסות הייחודיות שתפעיל החברה ליעדים שונים, הדיילים ילבשו פריטי קומיקס, יאפרו את הילדים ויהפכו אותם לגיבורי-על בטיסה. מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על: "אנו שמחים לייצר חוויית טיסה מיוחדת ומרגשת עבור ילדים ומשפחות"

צילום: סיוון פרג'

אל על תציע במהלך הקיץ חווית קומיקס גיבורי-על מיוחדת עם מגוון פעילויות לילדים, בטיסות נבחרות.

הנוסעים ייהנו מחוברת עם סיפור קומיקס ייחודי שנכתב במיוחד לטיסות הקומיקס ולהנאת הילדים הטסים באל על. הטיסות הראשונה בקונספט זה יצאו ביום שישי האחרון מנתב"ג אל יעדי אמסטרדם ומיאמי.

כוכבי הקומיקס הינם ילדים, המגלים כוחות מופלאים ויוצאים להציל את העולם יחד עם גיבורי-העל שלהם. בנוסף הילדים יקבלו תיק עם אביזרי צילום מעולם הקומיקס, עפרונות צבעוניים ולמזכרת, תעודת השתתפות בטיסת הקומיקס חתומה ע"י נציג צוות האוויר.

מירה פיזיצקי: מנהלת אגף השיווק החדשה של אל על. צילום: יוסי זליגר

פיזיצקי. צילום: יוסי זליגר

במהלך הטיסות חלק מדיילי אל על ילבשו פריטי קומיקס, יאפרו את הילדים ויהפכו אותם לגיבורי-על בטיסה. אל על תציע במהלך הקיץ כ-6 טיסות קומיקס ייחודיות: לטורונטו, מיאמי, לונדון ואמסטרדם במטוסי ה-777 ובמטוסי הדרימליינר החדשים של אל על.

מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על אמרה: "בכל קיץ אנו שמחים לייצר חוויית טיסה מיוחדת ומרגשת עבור ילדים ומשפחות וכך גם השנה. טיסות הקומיקס המיוחדות יציעו לילדים מגוון פעילויות עם חוברת קומיקס ייחודית לטסים אל על, אביזרים והפעלות. אנו מאחלים לילדים ולכל המשפחות שטסות עמנו הקיץ, טיסה נעימה וחופשה מהנה."

טיסת הקומיקס. צילום: סיוון פרג'

טיסת הקומיקס. צילום: סיוון פרג'

נושאים שמוזכרים בידיעה