גם תאילנד באווירת אירווזיון: אבניבי בתאית, כך זה נשמע

לא TOY של נטע ברזילי וגם לא DIVA של דנה אינטרנשיונל, אלא אבניבי של יזהר כהן, זוכה האירוויזיון לשנת 1978, הוא השיר שמתנגן לו בגרסה תאילנדית ובתאית באחד משוקי הלילה הפחות מתויירים של בנגקוק, בירת תאילנד. צפו/שמעו

אבניבי בתאית. כך זה נשמע. צילום: ספיר פרץ זילברמןאבניבי בתאית. כך זה נשמע. צילום: ספיר פרץ זילברמן

טיילנו להנאתנו בשוק הלילה Rot Fai Market – Train Market הנחשב לשוק פחות מתוייר, המשרת בעיקר את המקומיים בבנגקוק, בירת תאילנד. לפתע, אנחנו שומעים את "אבניבי" של יזהר כהן, זוכה האירווזיון לשנת 1978, מתנגן ברקע בשפה התאית. צפו ושמעו.

בתוך כך, נעדכן כי עיריית תל-אביב-יפו ו"כאן", תאגיד השידור הציבורי, פתחו אמש (ב') את ה-Eurovision Village, כפר האירוויזיון הבינלאומי הגדול ביותר שהוקם אי פעם במסגרת חגיגות האירוויזיון. במקביל נפתח גם פסטיבל תל אביב EAT.

מעיריית ת"א נמסר כי כפר האירוויזיון התל-אביבי בצ'ארלס קלור, משקף את צביונה המיוחד של העיר ללא-הפסקה ומאפשר למבקרים לטעום מכל מה שיש לעיר הפלורליסטית בישראל להציע: חופי-ים נפלאים, מזג אוויר חמים, קולינריה וערב-רב של תרבויות החיות זו לצד זו. עוד נמסר כי מידי יום ייהנו אלפי החוגגים מהופעות של אמנים מהשורה הראשונה, די.ג׳ייז מסצנת חיי הלילה, מגוון פעילויות של נותני החסות השונים, יריד אמנים, דוכני אוכל, ברים, מרכז מידע לתיירים ועוד.

הערב (ג') יתקיימו חגיגות חצי גמר האירוויזיון הראשון לפי הלו"ז הבא:
17:00- פתיחת שערים
18:00- דיג'יי שלומי לוי, להקות מחול ולהקת צעירי תל אביב
19:00- להקת קאברים "דוז פוואה"
20:00- מופעי משתתפי האירוויזיון
20:30- מוש בן ארי
22:00- הקרנת חצי גמר ראשון
החגיגות בכפר האירוויזיון יימשכו שבוע, בתאריכים 18-12 במאי, החל בשעה 17:00 ועד שעות הלילה וביום שישי החל בשעה 12:00 עד כניסת השבת

נושאים שמוזכרים בידיעה