דיון חירום בכנסת על “ההשלכות ההרסניות של סגר על אילת”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
השדולה לחיזוק העיר אילת בראשות ח"כ מיקי לוי תקיים ביום שני דיון חירום בנושא. בקשה לקיום דיון חירום בוועדת הכספים. לוי: "סגר מלא או חלקי על אילת יוביל לחיסול תעשיית התיירות ובהכרח לחיסול העיר אילת"
אילת
אילת. צילום: ספיר פרץ זילברמן

בעקבות הכוונה להטיל סגר על עיר אילת, ח”כ מיקי לוי ראש השדולה לחיזוק העיר אילת החליט על קיום דיון חירום ביום שני הקרוב.
בדיון שיתקיים בכנסת תחת הכותרת: “ההשלכות הכלכליות ההרסניות של סגר על העיר אילת”, ישתתף גם, מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת.
במקביל ח”כ לוי פנה לח”כ משה גפני, יו”ר ועדת הכספים של הכנסת, בבקשה לקיים דיון דחוף בוועדה “בהשלכות הכלליות ההרסניות של הסגר אפשרי על העיר אילת”.
ח”כ לוי מזהיר: “סגר מלא או חלקי על אילת יוביל לחיסול תעשיית התיירות ובהכרח לחיסול העיר אילת ולפגיעה בלתי הפיכה בכלכלת העיר ובמרקם החברתי הנפיץ שבה. העיר אילת עדיין מתמודדת עם השלכות הסגר הקודם. היום אילת מתמודדת עם מעל ל-35% אבטלה. סגר יחזיר את העיר לאבטלה שתגיע ל-80% ומשם לקריסה כלכלית, חברתית ונפשית של העיר”.
ח”כ לוי מבקש קידום מתווה מוסכם להחרגת העיר אילת מכל סגר שיוחלט עליו.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

6 מחשבות על “דיון חירום בכנסת על “ההשלכות ההרסניות של סגר על אילת””

  1. חייב לעשות סגר כולל על כל הערים על מנת למאגר את התחלואה כולם מפסידים מי זה אילת לא תהייה שונה בשום אופן עד רבה באילת סכנה כי היא עיר שלא שומרת בכלל על ההנחיות סגר ראשון חייב להיות על העיר אילת כמויות מטורפות של אנשים אין ריחוק חברתי במלונות בתוך מנסים לשמור על ריחוק חברתי והכול עד שמגיעים לבריכה ושם אין ריחוק בלי מסכות צפיפות מטורפת בואו אילת לא תהייה שונה מאף עיר חייב לעצור את התחלואה חייב סגר אנשים מאשימים תמדינה ואת ראש הממשלה הבעיה היא האזרחים פתחו הכול ניסוי כרגע יש ביום יותר מי 4000 חולים חדשים ועכשיו בוכים אילת חייבת להיסגר הראשונה עם זה קניונים עמוסים חניות עמוסות ציפפות מזעזעת בתכלס עם יש סגר בכל הערים אז משמע אין יציאות מעיר לעיר אז אין סיכוי שאילת תתנהל שונה מי כל הערים מקווה שהתקופה הנוראה הזואת תגמר והסגר הזה יהיה לרופאת ישראל

 1. אינגריד

  טוב מאוד שיסגרו. עדיף החיים שלנו. מה אף אחד לא אכפת מבריאות שלנו . כסף לא יכול לקנות חיים. מאיר תתעורר כבר

 2. מיקי לוי מקוה שתצליח או שכבר התשובות במגירה.40 אחוז מתושבי אילת הם מצביעי ליכוד ודווקה בתקופת הליכוד בשילטון קבלו למרות הכל את המכות הקשות ביותר אין מקום לפרט.אז נמתין לעוד מכה עוד מעט יעשו לתומכי הליכוד עוד אירוע והכל יעבור וישכח עצוב.

 3. צביקה

  לא מצליח להבין את הקשקוש הזה. מה זה משנה אם יהיה או לא יהיה סגר על אילת . מה זה יעזור אם כל בתי המלון , המסעדות והקניונים יהיו פתוחים , בו בעת שכל המדינה סגורה ונצורה ויש איסור לעבור מעיר לעיר . אז מי ואיך יגיעו נופשים לאילת ?????

 4. אשל דרומי

  אילת אדומה בגלל חארות שהגיעו חולים לאילת לנפוש.לא בגלל תושבי אילת.אותם צריך לקנוס באלפי שקלים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • תא לחץ
 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.