דלתא איירליינס משדרגת את רשת ה-Wi-Fi במטוסיה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה האמריקנית מטמיעה במטוסיה טכנולוגיית לוויין של ספקית ה-Wi-Fi המהיר Viasat. הטכנולוגיה תושק תחילה בכ-300 מטוסים צרי גוף בקווים העיקריים של החברה. דלתא: "מאז הופעת המגפה אנו פועלים להאיץ ולהביא ללקוח את החוויה המשופרת באמצעים שונים"
דלתא איירליינס משדרגת את רשת ה-Wi-Fi במטוסיה
וויי פיי במטוסי דלתא איירליינס. צילום: יח"צ חברה

חברת התעופה האמריקנית, דלתא איירליינס, משדרגת את רשת ה-Wi-Fi במטוסיה.

הטכנולוגיה החדשה – טכנולוגיית לוויין של ספקית ה-Wi-Fi המהיר Viasat – תושק תחילה במטוסי A321ceo ,737-900ER ו-757-200 נבחרים ובסך הכל ביותר מ-300 מטוסים צרי גוף בקווים העיקריים, עם אפשרות של הרחבה למטוסים נוספים בעתיד.

“ההוספה של טכנולוגיית הלווין של חברת Viasat (טכנולוגיית Ka-Band) לצי המטוסים של החברה מאפשרת לדלתא לשפר את חווית הנוסע במהלך הטיסה ולהבטיח ללקוחות שיוכלו להישאר מחוברים וליהנות מתוכן במהלך הטיסה”, נמסר מהחברה.

לדברי אקרם דימבילוגלו (Ekrem Dimbiloglu), מנהל חטיבת חוויית המותג – בידור ו-Wi-Fi במהלך הטיסה, “הצורך להישאר מחוברים הוא מרכזי בחיי הלקוחות שלנו, גם בבית וגם במהלך הטיסה, ואנחנו עושים מעל ומעבר במטרה לספק ללקוחותינו חוויה שאין שניה לה ושבה קישוריוּת והתאמה אישית הם הדבר המרכזי והחשוב”.

עוד לדבריו, “בראייה שלנו, אחד הדברים החשובים בחוויית הלקוח הוא שהוא יוכל להיות מקושר בצורה הכי טובה; וזהו חזון שעבר שדרוג לאחרונה ודבר שכבר מזמן היה במוקד תשומת הלב שלנו כעסק. מאז הופעת המגפה אנו פועלים להאיץ ולהביא ללקוח את החוויה המשופרת באמצעים שונים – החל ברמת הניקיון המובילה בענף וכלה בטכנולוגיה המהפכנית – הכול כדי להועיל ללקוחות שלנו, אותם אנו מברכים ולהם אנו מודים על שהם שבים לטוס איתנו”.

עוד מוסיף דימבילוגלו, “אנו מחפשים בעקביות דרכים חדשות להיטיב עם לקוחותינו, והפורטל מעניק ללקוחות גישה לחוויות חדשות ומותאמות אישית, אפשרויות שהם מצפים להן בכל פעם שהם טסים איתנו”.

Delta
צילום: 123rf

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה