דלתא אייר ליינס: רווח שיא של 4.8 מיליארד דולר ב-2019

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה, שרשמה גם שיא הכנסות של 47 מיליארד דולר אשתקד, נהנתה ממחירי הדלק הנמוכים ולא נפגעה מקרקוע מטוסי ה'מקס', ובחודש הבא תחלק ל-90,000 עובדיה בונוסים בסך כולל של 1.6 מיליארד דולר
דלתא איירליינס
צילום: shutterstock

אד בסטיאן, מנכ”ל חברת דלתא אייר ליינס, ציין במפגש של לשכת המסחר באטלנטה כי זו הייתה השנה הטובה ביותר של החברה וגם פירט את התוצאות העסקיות של החברה בשנה האחרונה.

ברבעון האחרון של 2019 דלתא רשמה רווח נקי של 1.1 מיליארד דולר – גידול של 8% לעומת הרבעון המקביל ב-2018. בכל שנת 2019 רשמה חברת התעופה הכנסות של 47 מיליארד דולר ורווח שיא של 4.8 מיליארד דולר, גידול מרשים של 21% לעומת שנת 2018.

שלושה גורמים מרכזיים הובילו לתוצאות הפיננסיות המעולות של דלתא: הרחבת הפעילות של החברה הן בשוק הפנימי והן בשוק התעופה הבינלאומי, מחירי הדלק הנמוכים, שחסכו לחברה יותר מ-300 מיליון דולר, והעובדה שאין בצי שלה מטוסי ‘מקס’ והיא לא נפגעה מקרקוע המטוסים, ולא נאלצה כמתחרותיה הגדולות לבטל אלפי טיסות.

לאור התוצאות המעולות, בסטיאן בישר כי 90,000 עובדי החברה יזכו לקבל ב-14 בפברואר בונוסים בשווי של כשתי משכורות חודשיות, ובסך הכל החברה תחלק בונוסים בסכום כולל של 1.6 מיליארד דולר. מנכ”ל דלתא הדגיש, כי אין בכך כל חידוש, ומזה 6 שנים רצופות החברה מחלקת לעובדים בונוסים בהיקף של יותר ממיליארד דולר מדי שנה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה