דלתא: לא מטיסים נוסעים המסרבים לעטות מסכה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה מנהלת מדיניות קפדנית ובלתי מתפשרת, ועד עתה מנעה טיסה מיותר מ-100 נוסעים, שסירבו לעטות מסכה, ואף הרחיקה לכת והנחיתה טיסה בגלל נוסעים סרבנים
דלתא איירליינס
צילום: shutterstock

חברת התעופה האמריקנית, דלתא אייר ליינס, נוקטת עמדה קפדנית ובלתי מתפשרת בתחום הבריאות והבטיחות בעידן הקורונה, ובראש וראשונה בנושא מסכות הפנים..
מנכ”ל דלתא, אד בסטיאן, אמר בריאיון ל-CNN: “היו לנו יותר מ-100 אנשים, שסירבו לעטות מסכה. אנשים שמסרבים לעטות מסיכה, נאסר עליהם לטוס בחברת התעופה שלנו”.
בסטיאן הוסיף ואמר: “אתה לא יכול לעלות על המטוס בלי לעטות את המסכה שלך. יש לנו כמה לקוחות, שלא רוצים להמשיך לעטות את המסכה שלהם במטוס. אנו מזכירים להם כמה פעמים במהלך ההכנות להמראה. אם הם מתעקשים לא לעטות אותה, אנו מתעקשים שהם לא יטוסו בדלתא”.
אומנם הממשלה הפדרלית לא הנהיגה חובת מסכה, ולכן על חברות התעופה לאכוף את המסכות. דלתא, יחד עם חברות גדולות אחרות, מתריעה מראש בפני הנוסעים, כי הם יהיו חייבים לעטות מסכות בכל מהלך הטיסה.
דלתא הנהיגה פרוטוקולים מחמירים במיוחד במאבק נגד נגיף הקורונה, כמו חסימת המושבים האמצעיים ודרישה לסריקות בריאות וחום גוף לנוסעים, שאינם יכולים לעטות מסכות מסיבות רפואיות, וכמובן, אמצעי ניקיון וחיטוי קפדניים במיוחד.
בסטיאן מאמין כי מחויבות החברה לבריאות ובטיחות תגביר את שביעות הרצון והאמון של הלקוחות. “אנו רוצים להבטיח שמי שטס כעת יבחר בדלתא”, אמר במכתב לעובדים, “וזה יסייע להכנסות נוספות הדרושות לנו כדי להפחית את צריכת המזומנים שלנו, וגם יבנה נאמנות וזיקה נוספים למותג שלנו, שיעצימו את הצמיחה שלנו, כאשר הביקוש יתחיל לחזור”.
הוכחה לקפדנותה של דלתא ניתנה לנוסעים, כשלפני שבוע חזרה טיסה לנחיתה בדטרויט לאחר שנוסעים אחדים במטוס סירבו לעטות מסכות.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.