דרמה בישראייר: אלשטיין מינה את עצמו כדירקטור באי.די.בי תיירות

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אחרי שמנכ"ל ישראייר דרש לכנס ישיבה דחופה של החברה בנושא אי קבלת החזר הלוואה מהבעלים, בעל הבית מינה את עצמו כדירקטור בחברה. האם ינסה להדיח כעת את אורי סירקיס מתפקיד המנכ"ל?
ישראייר
אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באי.די.בי פיתוח. צילום: תמר מצפי

 

דרמת ענק הערב (שני), באי.ד.בי תיירות. הכול, התחיל בדרישה היום של המנכ”ל אורי סירקיס לכנס ישיבת דירקטוריון דחופה בנושא אי קבלת החזר הלוואה מצד בעל הבית של חברת אי.די.בי. פיתוח. בהודעה לדירקטורים כתב סירקיס בין השאר כי : “הימים קשים וקצו של המשבר אינו נראה באופק. יתרות המזומנים שלנו הולכות ופחותות , באופן טבעי, על אף ההתאמות שבצענו, ובאלו המתכוננות להתבצע”.
עוד מציין סירקיס כי: “השהות בהחזרת הלוואת חברת האם בסך 5 מיליון דולר, גורמת לנו נזק בלתי הפיך, שכן בנק לאומי, בתגובה, ביצע פירעון מוקדם של 3 מיליון דולר, ובכוונתנו לבצע פירעון נוסף, בסוף החודש”.
בעקבות כך, סירקיס ביקש : “לכנס ישיבת דירקטוריון דחופה, שלא מן המניין, במטרה לקבל אישור לנקוט בהליכים משפטיים נגד אי.די.בי פיתוח, לאלתר ובכל דרך שהיא בכדי להבטיח תשלום ההלוואה בהקדם”.
בתגובה, הבעלים, אדוארדו אלשטיין, החליט למנות את עצמו ואת היועץ המשפטי של אי.די.בי , אהרון קאופמן כדירקטורים באי.די.בי בנוסף לדירקטורים הקיימים בחברה.
גורמים בשוק ההון מעריכים כי אלשטיין נקט בפעולה הזו, בשל חשש שסירקיס יבקש לעשות מהלך ולקחת את אי.די.בי לפירוק. ביום רביעי דירקטוריון אי.די.בי אמור להתכנס, והשאלה האם אלשטיין ינסה כעת להדיח את סירקיס מתפקידו?
הימים הקרובים יהיו וודאי סוערים בחברת ישראייר. החברה נלחמת על חייה, עורכת טיסות חילוץ לאלפי הישראלים התקועים בחו”ל, אך מנגד מאחורי הקלעים מאוד לא שקט .

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.