ד”ר אלרעי פרייס: “סגירת נתב”ג ל-6 ימים לא תספיק. נדרש ליותר זמן. לחודש”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בדיון שהתקיים היום (ראשון) בוועדת הכלכלה של הכנסת, אמרה ראש בריאות שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי פרייס כי סגירת נתב"ג ל-6 ימים לא תספיק ונדרש לזמן ארוך יותר, ככל הנראה לחודש ימים. צפו בדברים שאמרה בוועדה
ד
ד"ר שרון אלרעי פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות. צילום: דוברות הכנסת, שמוליק גרוסמן

ראש בריאות שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד”ר שרון אלרעי פרייס, אמרה בדיון שהתקיים היום (ראשון) בוועדת הכלכלה של הכנסת כי סגירת נתב”ג ל-6 ימים כפי שהוחלט על ידי הממשלה, לא תספיק ונדרש ליותר. בוועדת החוקה של הכנסת העריכה שסגירת השמיים תארך לפחות חודש ימים.

ד”ר אלרעי פרייס הסבירה בוועדת הכלכלה של הכנסת: “אנחנו נדרשים לסגור את נתב”ג כי אנחנו מבינים את המשמעות של הוריאנטים שנמצאים בחו”ל וחווים על בשרנו הכואב את התוצאה של אחד מהם שנכנס”. עוד אמרה, “באמצע דצמבר קיבלנו הודעה דיסקרטית על וריאנט אנגלי. זה הגיע אחרי שיומיים לפני זה הדבר פורסם בעיתונות הבריטית. חודשיים אח”כ, אחרי שעשינו מאמצים הוא מפושט בקהילה. 50% מהדגימות הן של הווריאנט האנגלי ועד שאנחנו מבינים את זה זה מאוחד מדי”.

עוד לדברי ד”ר אלרעי פרייס, “עם הווריאנט האפריקאי קיבלנו איתות יותר מוקדם ועוקבים אחרי האנשים האלה ומצליחים מאוד בקושי להחיל את 27 החולים ולנטר את המגעים שלהם. הווריאנטים מדבקים יותר ולא יודעים מה ההשפעה שלהם מבחינת אלימות מוגברת ולא יודעים לגבי יעילות החיסון. לגבי הווריאנט האנגלי – רואים עלייה בתחלואה בילדים ובצעירים שמגיעים למצבים קשים. אין ספק שמה שרואים בנשים ההרות שמגיעות לתחלואה קשה וקריטית לא ראינו עד עכשיו. יש פה מאפיין אחר במגיפה הזו”.

יו”ר ועדת הכלכלה, ח”כ יעקב מרגי, אמר לחברי הוועדה: “מי שחושב לצאת לדובאי שיידע שיהיו פה דיונים גם בשבוע הבא”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על “ד”ר אלרעי פרייס: “סגירת נתב”ג ל-6 ימים לא תספיק. נדרש ליותר זמן. לחודש””

 1. תגידו אתם נורמאליים? בדיקת קורונה ביציאה בעליה למטוס חזרה ובכניסה ובידוד עד לתוצאה וזהו אי אפשר לחיות ככה!! החיים חייבים להמשך, אנשי עסקים חייבים לטוס, משפחות זה פשוט לא סביר. התנהלות לא סבירה בהתחלה מתעקשים שלא לעשות בדיקות לחוזראים מכל מדיהנ! עכשיו סוגרים באופן מוחלט?. מה זה ההתנהלות הזאת? אין סבירות? אין איזון? מה זה??

   1. אם הבדיקות לא אמינות אז על סמך מה אנחנו יושבים בסגר??
    מי אמר אם ככה שיש 8000 נדבקים, אולי רק 800??

 2. ללא שם

  מה הפליאה? גם בסגר מבקשים שבועיים ודקה אחריי שמאושר מודיעים שלא יספיק. אך כיוון שאנחנו ענף חלש, גם התגובות בהתאם. אם היינו ענף חזק, הייתה יוצאת דרישה חד משמעית מועדת החוקה, שבזמן הסגירה, תוכן תכנית סופית, כיצד לפתוח את נתב״ג, עם בדיקות בנחיתה, אישור על בדיקה שלילית ביציאה, פטור למי שמחוסן בשתי מנות וכו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה