מדינות האיחוד האירופי עשויות להיפתח בפני תיירים ישראלים בקרוב

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הנציבות האירופית קוראת למדינות האיחוד להסיר מגבלות על תיירים מחוסנים ממדינות עם 'מצב אפידמיולוגי טוב' ולהכיר גם בתעודות חיסון ממדינות שאינן באיחוד האירופי
דרכון חיסון
דרכון חיסון. צילום: 123rf

נציבות האיחוד האירופי קוראת למדינות האיחוד להיפתח מחדש גם לתיירים זרים מחוסנים לחלוטין מחוץ לאירופה, המגיעים ממדינות עם ‘מצב אפידמיולוגי טוב’.
הנציבות הוסיפה כי מדינות יכולות לבחור להרחיב את ההנחיה כך שתכלול את כל החיסונים שאושרו ע”י ארגון הבריאות העולמי (WHO) וסוכנות התרופות האירופית: פייזר-ביונטק, מודרנה, אסטרה-זניקה וג’ונסון אנד ג’ונסון.
ההצעה קובעת גם כי מדינות האיחוד האירופי, הבוחרות לוותר על בדיקות קורונה או דרישות בידוד לאזרחים מחוסנים של האיחוד האירופי, צריכות להרחיב את המדיניות גם לתיירים מחוסנים מחוץ לאיחוד האירופי
עם זאת, הנוסעים יורשו להיכנס לאיחוד האירופי רק אם הם מגיעים ממדינה עם “מצב אפידמיולוגי טוב”, והרשימה תיבדק ותתעדכן ע”י נציבות האיחוד אחת לשבועיים.
הנציבות ציינה כי עד שמערכת דרכוני החיסונים, ‘התעודה ירוקה’, תיושם במלואה, על המדינות החברות לקבל הוכחת חיסון ממדינות שאינן באיחוד האירופי, בתנאי שניתן יהיה לאמת את התיעוד והוא מכיל את כל הנתונים הרלוונטיים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “מדינות האיחוד האירופי עשויות להיפתח בפני תיירים ישראלים בקרוב”

 1. ארופאית

  אני מצטערת מאוד, אבל אני בספק גדול שישראל היא בין אותן המדינות.
  אין שום קשר לקורונה: כל ההחלטות הן פוליטיות לחלוטין. באירופה שונאים את ישראל וגם אם מצב התחלואה בארץ יגיע לאפס מוחלט, היבשת עדיין לא תרצה לראות את ישראל ואזרחייה.
  הארופאים רוצים לאפשר לאוסטרלים, תאילנדים, ניו זילנדים ואזרחי מספר מצומצם של מדינות לבקר באירופה, אבל ישראל מעולם לא היתה ביניהן. הכל פה פוליטיקה נטו.

  1. נו באמת

   אולי בגלל שישראל לא מאפשרת לאזרחים זרים להעכנס לגבולותיה … דיי כבר עם ההתבכיינות והאומללות הזו. מה את מצפה שיפתחו לישראל וישראל תסגור להם בפנים חחחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה