האיחוד האירופי צירף את ישראל לרשימת המדינות הירוקות: מחוסנים יהיו מורשים לבקר במדינות האיחוד

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כפי שפורסם בפספורטניוז כבר ביום ראשון, אירופה נפתחת לתיירים מישראל. ההחלטה התקבלה היום (חמישי) על ידי המדינות החברות באיחוד האירופי, אולם כל מדינה תהיה רשאית לנהוג לפי רצונה ובאופן עצמאי לפי מצב התחלואה בה
מדינות איחוד האירופי נפתחות לישראלים
צילום: 123rf

כצפוי, וכפי שכבר פורסם בפספורניוז, האיחוד האירופי הכניס את ישראל לרשימת המדינות הירוקות. ההחלטה מגיעה למרות שישראל אינה חברה באיחוד אבל בזכות היות ישראל מדינה עם מצב אפידמיולגי טוב.

ההחלטה התקבלה היום (חמישי) על ידי המדינות החברות באיחוד האירופי, ולפיה תיירים מישראל יהיו מורשים לבקר במדינות האיחוד ולא רק כאלו המוגדרים כבעלי צורך לחיוני,  אולם כל מדינה תהיה רשאית לנהוג לפי רצונה ולפי מצב התחלואה בה.

כזכור, נציבות האיחוד האירופי קראה למדינות האיחוד להיפתח מחדש גם לתיירים זרים מחוסנים לחלוטין מחוץ לאירופה, המגיעים ממדינות עם ‘מצב אפידמיולוגי טוב’.
הנציבות הוסיפה כי מדינות יכולות לבחור להרחיב את ההנחיה כך שתכלול את כל החיסונים שאושרו ע”י ארגון הבריאות העולמי (WHO) וסוכנות התרופות האירופית: פייזר-ביונטק, מודרנה, אסטרה-זניקה וג’ונסון אנד ג’ונסון.
מדינות האיחוד האירופי, הבוחרות לוותר על בדיקות קורונה או דרישות בידוד לאזרחים מחוסנים של האיחוד האירופי, צריכות להרחיב את המדיניות גם לתיירים מחוסנים מחוץ לאיחוד האירופי
עם זאת, הנוסעים יורשו להיכנס לאיחוד האירופי רק אם הם מגיעים ממדינה עם “מצב אפידמיולוגי טוב”, והרשימה תיבדק ותתעדכן ע”י נציבות האיחוד אחת לשבועיים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

6 מחשבות על “האיחוד האירופי צירף את ישראל לרשימת המדינות הירוקות: מחוסנים יהיו מורשים לבקר במדינות האיחוד”

  1. מעולה!

    עכשיו אפשר יהיה להגביר את תדירות הטיסות ואת קיבולת תנועת הנוסעים בתיירות פנים וחוץ ולהחיות את ענף התעופה והתיירות בישרא… אה, לא, עדיין יש את מגבלת 2 המטר ההזוייה שנשארה רק בנתב”ג, אז למעשה אנחנו כבר בקיבולת המקסימלית ושום דבר לא השתנה חח

  2. אפריים דולב

    דבר מצויין ..סוף סוף נוכל לחזור לעבודה מלאה , אולי , כסוכני נסיעות . מה עם התו הירוק שלנו יהיה תקף או רק האירופיי !!??

  3. רק בעיה קטנה.
    תעודות ההתחסנות בתוקף חצי שנה, משרד הבריאות לא מתכוון להאריך. כך שמי שהתחסן בינואר לא יוכל לטייל בחו”ל כי התעודה לא בתוקף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה