האם האחים נקש, בעלי ארקיע, יגישו הצעה לרכישת ישראייר?

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נציגים מטעם האחים נקש, בעלי חברת ארקיע, הביעו עניין ברכישת ישראייר אך עד כה לא הוגשה הצעה רשמית בשמם. האם אחרי ההצעה שהגיש אתמול רמי לוי יגרום לאחים לבית נקש להגיש בקרוב הצעת רכש?
ישראייר
מטוסי ישראייר. צילום: עידו וכטל

אתמול היה זה רמי לוי, איש העסקים המזוהה יותר מכל עם רשת המרכולים על שמו, הגיש הצעה לרכישת ישראייר תמורת כ-70 מיליון שקל. הצעתו, כפי שפורסם כאן אתמול, צפויה להידחות על ידי מחזיקי האג”ח סדרה ט’ של אי.די.בי בטענה למחיר נמוך מדי. כעת, ממתינים לראות האם גם האחים נקש, בעלי חברת ארקיע (70%) יגישו הצעה משלהם לרכישת ישראייר.

כפי שפורסם כאן, בשבועות האחרונים האחים לבית נקש הפנו אנשי עסקים בכירים בשוק ההון לסביבת מחזיקי האג”ח ט’ על מנת להביע עניין גדול בישראייר בשמם אך עד כה לא הוגשה הצעה רשמית בשמם ומטעמם. כעת, ממתינים לראות את מידת רצינותם בעניין רכישת ישראייר. כזכור, נציגי האג”ח הבהירו כי אין בכוונתם להפוך לבעלים של חברת תעופה. לפיכך, יצטרכו לתת הצעה כספית עם אפשרות להשאיר אחוזים לא רבים.

במקביל, ממתינים לראות האם לוי, שהבין אתמול כי הצעתו נמוכה וכפי הנראה תדחה על ידי מחזיקי האג”ח, יגיש הצעה משופרת ובאיזה אופן?

כך או כך, הצעתו של לוי מאתמול הייתה הסנונית הראשונה במרוץ לרכישת ישראייר כשלכולם ברור כי בסופו של דבר, מי שירכוש את ישראייר יפעל למיזוגה עם אל על או עם ארקיע. למה? כי אין מקום כאן ל-3 חברות תעופה. את זה הבינו עוד לפני הקורונה ואחת כמה וכמה בעידן הקורונה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “האם האחים נקש, בעלי ארקיע, יגישו הצעה לרכישת ישראייר?”

  1. דובר רבות על זה שבמדינה קטנה כמו שלנו מיותר ולא כלכלי להפעיל 3 חברות תעופה צריך לרכז הכל לדבר אחד טוב ואיכותי עם שירות לקחות ברמה טובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה