תאילנד מתחילה להיפתח. האם בקרוב גם לתיירות מישראל?

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נמלי התעופה במדינה נפתחו כבר בחודש שעבר לכניסה מוגבלת של זרים, ועפ"י התקשורת המקומית החל ב-1 בספטמבר תורחב רשות הכניסה לזרים העונים על קריטריונים שונים. גם ישראל מנהלת מגעים עם רשויות תאילנד לפתיחת המדינה לתיירות ישראלית
בנגקוק
בנגקוק. צילום: 123rf

כבר בחודש שעבר, כפי שפרסמנו, פתחה תאילנד את נמלי התעופה שלה לטיסות בינלאומיות והתירה כניסה מוגבלת של זרים: תיירים המגיעים למדינה לקבלת טיפול רפואי, בני משפחה של תאילנדים, סטודנטים הבאים ללמוד במדינה, ועובדים זרים הנשכרים לעבודה בתאילנד.
כידוע, תאילנד התמודדה וממשיכה להתמודד בהצלחה רבה עם מגפת הקורונה, והיא נחשבת למדינה ‘ירוקה’ במיוחד ואף דורגה, כפי שפרסמנו, כמדינה הבטוחה בעולם לתיירים.
כפי שפורסם באמצעי התקשורת בארץ, מתנהל מו”מ בין רשויות הבריאות והתיירות של שתי המדינות לפתיחת תאילנד, תחת מגבלות, כמובן, לתיירות ישראלית.
במקביל אמצעי התקשורת בתאילנד מדווחים, כי החל ב-1 בספטמבר נמל התעופה של בנגקוק ייפתח מדי יום לכניסה של 1,000 זרים מכל העולם, שברשותם ויזה שנתית בתוקף והם בעלי דירה ומשפחה.
הכניסה תתאפשר רק לאחר קבלת אישור של שגרירות תאילנד במדינת המוצא של הזרים, ועפ”י התקשורת התאילנדית, עוד לפני הפרסום הרשמי, כ-120,000 זרים כבר נרשמו בשגרירויות תאילנד ברחבי העולם.
מובן שהתנאים לכניסה לתאילנד חמורים ומוגבלים מאד בשלב זה, ויש להניח כי בקרוב הרשויות בתאילנד, המשוועת לתיירים המהווים מקור הכנסה מרכזי של המדינה, יקלו על תנאי הכניסה ויפתחו בהדרגה את שערי המדינה לתיירות בינלאומית.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה