הג’וב החדש של גיל בר מבקר הפנים של אל על

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שהודיע על עזיבת חברת התעופה לאחר 12 שנה, כפי שנחשף בפספורטניוז ביום שישי האחרון, דירקטוריון חברת 'מקורות' אישר אתמול (שני) את מינויו של גיל בר לתפקיד מבקר הפנים הראשי של חברת המים הלאומית
דירקטוריון חדש לאל על
צילום: 123rf

מספר ימים אחרי שגיל בר מבקר הפנים של אל על הודיע על עזיבתו, כבר יש לו תפקיד חדש.

דירקטוריון ‘מקורות’ אישר אתמול (שני) את מינויו של גיל בר לתפקיד מבקר הפנים הראשי של חברת המים הלאומית.
במסגרת תפקידו החדש יכהן בר כחבר הנהלה ויעבוד בכפיפות ליו”ר ומנכ”ל ‘מקורות’. בנוסף, יהיה אחראי על ניהול הקשר של החברה עם משרד מבקר המדינה וועדת הביקורת של הדירקטוריון.
כפי שנחשף ביום שישי האחרון פספורטניוז, בר הודיע רק בשבוע שעבר על עזיבתו את חברת אל על לאחר 12 שנה.
לבר מעל מ-20 שנות ניסיון מקצועי, מתוכן ב-12 השנים האחרונות כמבקר הפנים הראשי של חברת אל על וחברות הבנות שלה. במסגרת זו עבד, בין השאר, בצמוד לדירקטוריון, להנהלה ולוועדת הביקורת. לפני כן היה שותף בפירמת EY והוביל את תחום ניהול סיכונים, ביקורת פנים ו-SOX בחברת רואי החשבון הגלובלית.
במקביל לעבודתו, משמש בר מרצה באוניברסיטאות תל-אביב, בן-גוריון ואריאל בתחומי חשבונאות ניהולית, ניהול סיכונים וביקורת פנימית. בנוסף, הוא מכהן כדירקטור בלשכת המבקרים הפנימים IIA ישראל, יו”ר פורום מבקרים ראשיים ויו”ר וועדת ניהול סיכונים ואסטרטגיה בלשכה.
בהשכלתו, בר הינו בעל תואר שני בהצטיינות (M.A) בביקורת פנימית ובמנהל ציבורי מטעם אוניברסיטת בר-אילן ובעל תואר ראשון (B.A) בחשבונאות ומנהל עסקים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל. לרשותו מגוון רחב של הסמכות, בהן ראיית חשבון (CPA), ביקורת פנים (CIA), ניהול סיכונים ומערכות מידע (CRISC), פתרונות להגנת הפרטיות (CDPSE) ובקרת איכות על ביקורת פנים (QAR).
דירקטוריון ‘מקורות’ איחל לבר הצלחה בתפקידו החדש ומסר: “יכולותיו וכישוריו המוכחים של גיל בעולמות הביקורת הפנימית, ניהול הסיכונים וטכנולוגיות המידע, יחזקו את הנהלת מקורות בפעילויות הליבה של החברה ובתהליכים שהיא מקדמת בצלו של משבר האקלים. תהליכים אלו עוברים בשנים האחרונות טרנספורמציה דיגיטלית וחדשנות טכנולוגית בכל המישורים, במטרה לעמוד ביעדי הפיתוח המאתגרים של משק המים למען אזרחי ישראל”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “הג’וב החדש של גיל בר מבקר הפנים של אל על”

 1. גיל בחור טוב ורציני
  הנהלה גרועה
  חבל שלא הקשיבו לו
  המצב היה הרבה יותר טוב

 2. יהוידע

  כמו שאמרתי בתגובות הקודמות הטובים הולכים ובצדק והחברה מתרסקת .היא לא ממריאה לשום מקום התוכניות של רוזנברג קורסות אחת אחת ולא סתם התחילו הריבים בין המשקיע ואלו שהיו אמורים להיות אנשי אמונו. בעצם איש אמון אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה