הוגשה עתירה נגד הזוכה במכרז לביצוע בדיקות קורונה בנתב”ג

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת פנגיה פנתה לבית המשפט המחוזי בטענה כי: "החלטות ועדת המכרזים לוקות בפגמים מהותיים והן בלתי סבירות, באופן המחייב את התערבותו של בית המשפט"
נתב
בדיקות חום בכניסה לנתב"ג. צילום: ספיר פרץ זילברמן

חברת פנגיה די דבליו, חברה בינלאומית בתחום אספקת פתרונות טכנולוגיים, עתרה לבית המשפט המחוזי בת”א נגד זכיית חברת אומגה במכרז רשות שדות התעופה לביצוע בדיקות קורונה בנתב”ג.

בעתירה, בה קוראת החברה לפסילת חברת אומגה מזכייתה במכרז, טוענת פנגיה, אשר הגיעה למקום השני במכרז, באמצעות עו”ד ערן בצלאל, הגר פינס, או פי-אל, כי: “החלטות ועדת המכרזים מן הימים, 31.8.2020, ו-15.9.2020, לוקות בפגמים מהותיים והן בלתי סבירות, באופן המחייב את התערבותו של בית המשפט הנכבד”.

עוד נטען בעתירה נגד רשות שדות התעופה, אומגה, הקריה הרפואית לבריאות האדם- בית חולים רמב”ם ומשרד הבריאות כי: “ועדת המכרזים החליטה לבחור בהצעת אומגה כהצעה הזוכה, על אף שאינה עומדת בתנאים המקדימים הקבועים במסמכי המכרז, על אף שהיא מבוססת על הנחות חסרות בסיס ושיטות בדיקה שטרם אושרו על ידי משרד הבריאות ביחס למעבדה שתקים אומגה, וכן, על אף היותה גרעונית ובלתי סבירה”.

עוד נטען בעתירה כי: “על אף שוועדת המכרזים דנה (לכאורה) בטענות פנגיה במסגרת הדיון שקיימה ביום 15.9.2020 , דומה, כי ועדת המכרזים סונוורה מהמחיר האטרקטיבי שהציעה אומגה למכרז ומשכך הדיון בטענות פנגיה נערך למראית עין בלבד, תוך התעלמות מהפגמים המהותיים שנפלו בהצעת אומגה”.
“חפזונה של ועדת המכרזים בהוצאת המכרז לפועל ורוצנה ליתן לציבור שירות זול, באופן בלתי סביר, עלול לעלות לציבור ביוקר, הן בהיבט של איכות השירות הניתן, הן בהיבט המחיר והן בהיבט הבריאותי”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “הוגשה עתירה נגד הזוכה במכרז לביצוע בדיקות קורונה בנתב”ג”

  1. ראשית, בטח הם צודקים. סביר שקימבנו איזה מקורב. עכשיו זה הולך להתקע שלוש שנים… לא יהיו בדיקות בנתבג כמו בכל מדינה מתוקנת ונאורה. פשוט הכול פה מושחת. ה כ ו ל .

  2. היה ברור שזה יבוא. הצעה של אומגה מריחה קומבינה כדי להעלות את המחיר בהמשך.
    חבל שלקח כל כך הרבה זמן לעתירה. עכשיו בית המשפט כבר יתחשב ב״מאזן הנוחות״…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.