היוזמה החדשה של טורקיש איירליינס נושאת פרי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
השותפות שיזמה טורקיש איירליינס להקמת חברת TSI Aviation Seats המייצרת מושבים למטוסים, נכנסה החברה לראשונה לפורטפוליו המוצרים של יצרנית המטוסים Airbus

היוזמה המשותפת של טורקיש איירליינס, עם חברה דרום קוריאנית לייצור מושבי המטוסים, הראשונה והיחידה של טורקיה TSI Aviation Seats, נכנסה לראשונה לפורטפוליו המוצרים ללקוחות איירבוס המציג את מגוון סוגי מושבי המטוסים האפשריים לחברות התעופה.

דגמי מושבי מחלקת תיירים שמציעה החברה Skysofa ו-Epianka של TSI Seats יופיעו בקטלוג עבור דגמי המטוסים A350 XWB, A330 ו-A320 של איירבוס. דגם Elesa יוצב בקטלוג בפרק של המוצרים העתידיים. באשר ל- Royalux, המוצר הראשון של TSI Seats שמיועד למחלקת העסקים, יופיע בקטלוג לאחר קבלת אישור שימוש.

יו”ר הדירקטוריון והוועד המנהל של טורקיש איירליינס, מהמט אילקר אייג’י: “כיצרנית מושבי המטוסים הראשונה והיחידה של טורקיה, מטרתה של TSI היא להיות אחד מחמשת מותגי מושבי התעופה המובילים בשוק העולמי עד שנת 2023. אני מודה לכל אנשי הצוות והשותפים שלנו שהיה להם חלק בהצלחה זו”.

TSI Aviation Seats הוקמה ב-2011 כשותפות בין טורקיש איירליינס לתאגיד Assan Hanil שתחתיו חוברות חברות טורקיות (קיבר אחזקות) וכן חברות דרום קוריאניות (Hanil Seoyon E-Hwa).

TSI מייצרת מוצרים תוך התמקדות בנושא המשקל אשר משפיע ישירות על צריכת הדלק של המטוס. הכניסה לקטלוג BFE של איירבוס מהווה הצעד הראשון להגשמת החזון לצבירת חלק ניכר מהשוק והפיכה לאחת מחמש היצרניות המובילות בעולם.

חלוק קאיבאסי, מנכ”ל קיבר אחזקות וטים סאמרס, איירבוס. צילום: יח”צ

 

חלוק קאיבאסי, וטים סאמרס, עם כסאות החברה. צילום: יח”צ

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה