היום בחירות לתפקיד יו"ר ההתאחדות. קרני: "לא חוזר בי"

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות שהסיר את מועמדותו לבחירות לתפקיד יו"ר ההתאחדות שיתקיימו היום: "אולי כולם התייאשו, שיבחרו יו"ר מהוועד, אני לא מתכוון לשנות את דעתי. אולי אנשים לא מבינים את המצב"

קובי קרניקובי קרני: צילום: חן גלילי

התאחדות סוכני הנסיעות תקיים היום (שלישי) את האסיפה הכללית במרכז הכנסים ישראל יפה בת"א, כאשר במרכזה דרמת בחירת יו"ר ההתאחדות.

כזכור כפי שפרסמנו כבר ב'פספורטניוז', היו"ר בשנים האחרונות קובי קרני הסיר את מועמדותו מהבחירות לתפקיד היו"ר. 

קרני היה בימים האחרונים נחוש בניגוד לפעמים קודמות ואמר כי: "אי אפשר יותר שבן אדם אחד יקבל אחריות על העתיד. השוק עומד בפני מלחמת קיום. לא יכול להיות שבן אדם אחד ישלם מחיר אישי. חברות התעופה רוצות לפרק את ערוץ סוכני הנסיעות, מסכסכות בין המשרדים, צריך הנהגה מהמשרדים הגדולים שתוביל את הענף".

עד הבוקר לא היה אף חבר ועד שהציג את המועמדות שלו לתפקיד היו"ר. בכירים בענף סבורים כי יוכלו שוב לשכנע את קרני לחזור בו תוך הבטחה כי יעזרו לו.

אך קרני גם אתמול היה נחוש בהחלטה שלו ואמר לפספורטניוז :"אולי כולם התייאשו, שיבחרו יו"ר מהוועד. אני לא מתכוון לשנות את דעתי, אולי אנשים לא מבינים את המצב". 

באסיפה היום ייבחרו 5 מתוך 7 מועמדים לוועד ההתאחדות.

המתמודדים:

אורי שנבל מסנורמה, אייל אביגדור מאמסלם טורס, אמנון מלכא ממונה טורס, יוסי סליקטור מברון טורס, סער צוויג פוקס מ-Y PAY MORE, רונן קרסו מאיסת"א ושי משלניק משוש טורס.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה